Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Elsős gyerekek anyukái, hány...

Elsős gyerekek anyukái, hány betűt tanultak eddig a gyerkőcök?

Figyelt kérdés
Olyan fura, hogy karácsonyra már olvasni tudnak. Augusztusban még sehol semmi, most meg már olvas nekem az újságból. :O
2015. nov. 28. 12:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Olyan 6-8 betűt, nem tudom pontosan, mert az ékezetekbe mindig belezavarodom.:) De ő még nem olvas nekem, mert nem mer, vagy nem is tudom, megijed a hosszú szavaktól.
2015. nov. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ő szerencsére mer, csak azt nem érti, miért ketchup a kecsap, miért Victoria a Viktória márkanevű füzet, meg miért hagyták ki a Samsung mikróból a "z" betűket. :D :D
2015. nov. 28. 13:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Az nálunk is volt, hogy miért nincs Garfield nevében ékezet? :D Ezeket mindig mondom neki, hogy ha valami nem magyarul van, hogy ne kezdjen el vele szenvedni. :)
2015. nov. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha külön veszem az ékezetes és ékezet nélkülieket, akkor 17 betűt tanultak.
2015. nov. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
15-öt.
2015. nov. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utoljára a "b" betűt,holnap jön a "k".
2015. nov. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ékezeteket nem nézve 14 betűnél járnak,az az Ő betű.
2015. nov. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!