Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Miért jó vajon, ha egy bizonyo...

Miért jó vajon, ha egy bizonyos témával kapcsolatban kell beöltözni az elsősöknek?

Figyelt kérdés
az én gyerekkoromban olyan széles volt a paletta,jelmezverseny is volt.most meg-nem csak a mi sulinkban,de máshol is hallom,hogy egy vershez,egy témához kell kapcsolódni.(nincs műsor,nem adnak elő semmit)-viszont igy alig van ötletem,és egy jelmezből lesz vagy tiz darab
2016. jan. 19. 13:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Erősíti a csapatszellemet, az összetartozás érzését, gondolom. Mi a téma? Mindenbe lehet fantáziát vinni!
2016. jan. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem jó így. Fura, hogy már ebbe is beleszól az iskola.

Gondolom azért van, mert azzal témával foglalkoznak/tanultak róla.

2016. jan. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk az általános iskolában ez volt talán az egyetlen jó dolog... De a farsangot nagyon szerettem, mert nálunk úgy volt, hogy az osztály együtt döntötte el, hogy minek öltözünk, és osztályonként versenyeztünk. És rengetegszer nyertünk mi :D Minden osztály közös témát talált ki, és aszerint öltöztek be, aztán bevonultak együtt, és pontozták őket. Nem mindenki adott elő, de akik igen, azoknak volt rá lehetőségük, hogy ne csak simán bevonuljanak, hanem 1-2 percben előadjanak valami koreográfiát is. Emlékszem, elsőben méhecskék voltunk, másodikban japánok, utána nem tudom, ötödikben ilyen westernes témánk volt, hatodikban meg pont akkor volt sláger az Aqua-tól a Barbie, és akkor Barbie-knak öltöztünk, és arra a számra táncoltunk. Mindegyik király volt, imádtam :)
2016. jan. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszönöm,igazad lehet ,harmadik válaszoló.

a téma őskor-de a dinó,kardfogú tigris,mamut,meg a flinstonnál nálam kimerült az ötlet

2016. jan. 20. 13:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Ősasszonynak öltöztetném (amennyiben lány), nagy kócos haj, benne csont, műszőrméből rongyos szoknya, koszos vagy indiánosan kifestett arc, tuti szerkó!! :)
2016. jan. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi.fiú egyébként,de biztos rengeteg ősember lesz
2016. jan. 22. 14:15
 7/7 anonim válasza:
Frédi vagy Béni az olyan jó kis mese volt szerintem tök jó lehet azoknak böltözni
2016. febr. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!