Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha felnőtt vagy, nem tini,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha felnőtt vagy, nem tini, hány emberrel kapcsolatban érezted azt a bizonyos szikrát, vagy bizsergést életedben?

Figyelt kérdés

Úgy értem, ez ilyen 1-2-3 vagy ennél jóval több?

Erre adni kell??


2015. nov. 23. 16:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én csak a páromnál érzem a bizsergést ,hál istenek ! Legalább is ha szerelemről van szó.
2015. nov. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
persze, szerelemről.
2015. nov. 23. 16:58
 3/11 anonim ***** válasza:
Érezheted többször is. Én azt hittem, hogy soha nem fogok mást szeretni ... 18 év után olyanokat tett, hogy most már inkább gyűlölöm - vagyis próbálok nem tudomást venni róla. És így tudtam újra érezni ...
2015. nov. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egy és azóta sem, senki másnál. Nem tudom "felül lehet-e egyáltalán azt a bizonyos egyet múlni".
2015. nov. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én is csak a a barátommal,tehát egy. Normális párkapcsolataim nem is voltak előtte ill én nem is nevezneém még annak se azokat :))

29/L

2015. nov. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Életemben kétszer éreztem ezt. Egyszer amikor az első komoly kapcsolatom volt, másodszor meg kb. másfél éve, csak a körülmények közbeszóltak és a lány szakított velem. Most akivel együtt vagyok, nagyon szeretem, de sok a gond és emiatt úgy érzem mintha ez visszavetne abból, hogy újra szerelmes tudjak lenni, bár még csak másfél hónapja vagyunk együtt.... Szerintem lehet több is, bár igazán szerelmes az ember életében csak 2-3X lesz, nekem ez a tapasztalatom, mert utána kiég ez a fajta érzés sajnos. Azt mondják, hogy magasról nagyot lehet esni, a szerelem elég magasan van és, ha csalódsz, akkor nehéz visszakapaszkodni.
2015. nov. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ypszilon1980 te ezt az érzést azonosítod a szerelemmel?
2015. nov. 23. 17:23
 8/11 anonim ***** válasza:
Átlagos szerelem több is volt, viszont egy lánynál éreztem valami különlegeset is, csak egy lányra tudtam mondani azt, hogy vele összejönnék, mert olyan, amilyen. Nem volt bombanő, sőt, egyáltalán nem voltak "domború" adottságai. De a stílusa és az érdeklődési köre nagyon megfogott.
2015. nov. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Igen, ezt az érzést azonosítom a szerelemmel, alig várom, hogy kijöjjön a depis korszakból és vele lehessek úgy, hogy ő is viszonozza az érzéseket.

Nekem is a legnagyobb szerelem az életben egy olyan lány volt, akire mindenki azt mondta, hogy ronda meg nem is néz ki jól, idegbeteg meg ilyenek, nekem mégis ő kellett, nem számít, hogy hogy néz ki, valahogy ez belülről jön.

2015. nov. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kb. 3-nál, bár ebből igazán szerelem csak egy volt, a másik kettő inkább plátói vágyakozás és vonzalom, mert kapcsolatom nem volt velük, így nem ismertem meg őket...illetve egyiket már akkor jobban megismertem, amikor már nem vágyódtam utána (8osztályos gimiben 5-6.-ban voltam "belezúgva"), az elég kiábrándító volt.
2016. máj. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!