Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Ilyen időben hogyan öltöztetit...

Ilyen időben hogyan öltöztetitek az elsős kisfiatokat, bélelt vagy sima nadrágot adtok rá?

Figyelt kérdés
2016. febr. 8. 23:05
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Simába, mert olyan meleg van bent az iskolában, hogy teljesen kiizzadna. Reggel úgyis autóval viszem, délutánra meg melegebb lesz.
2016. febr. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Én is kocsival hordom,csak azt nem tudom,hogy az udvaron nem-e fázna meg.
2016. febr. 8. 23:43
 3/9 anonim ***** válasza:
52%

Bár lányom van és harmadikos, de azért válaszolok. :)

Én nagyon fázós vagyok, és sokszor magamból indulok ki, de már rá kellett jönnöm, hogy a gyerek nem olyan fázós, mint én, ezért amikor én legginget veszek nadrág alá, akkor neki nem feltétlenül kell bélelt nadrág (harisnyát, legginget nem bírja).

Mivel a suliban meleg van, az udvaron meg nincsenek olyan hosszú ideig, ezért csak akkor adok rá béleltet, ha kemény mínuszok vannak. Béleltből is többféle van, vastagabb és vékonyabb fajta, ezzel is lehet variálni: 0 fok körül elég a vékonyabban bélelt.

Ahogy elnézem, a legtöbb gyerek sima, béleletlen nadrágban van...

2016. febr. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
Nadrág és harisnya. Tegnap nem adtam rá harisnyát, gondoltam minek, jó idő van. De szólt, hogy fázik. Mondjuk mi gyalog járunk.
2016. febr. 9. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
43%
Normál nadrág, és van egy vékonyabb kertész gatyó szerű overálja. Amikor mennek ki felkapja és utána leveszi.
2016. febr. 9. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
8 fok van, süt a nap. Sima nadrágban vittem reggel. Mi gyalog járunk, de 5 percre van csak az ovi (majdnem elsős a fiam)
2016. febr. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Azért vagyok határozatlan,mert változó mennyit vannak kint az udvaron,van amikor 10 perc,de olyan is szokott lenni,hogy 45 perc.
2016. febr. 9. 09:56
 8/9 anonim ***** válasza:
39%
Pamut nadrág, farmer, bársonynadrág. Ha hidegebb van, harisnyát is vesz fel.
2016. febr. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
55%

3-os fiam van, bélelt nadrágot csak nagyon hidegben adok rá, amikor napközben is nulla fok körül, vagy alatta van.

Sima nadrágban jár, mondjuk ő a melegítőt preferálja még mindig, farmerból is csak azt veszi fel, ami nem olyan merev és rugalmas a dereka.

Hozzáteszem, ők az udvaron folyamatosan mozognak, fociznak, futkároznak, bújócskáznak, mászókáznak, ezért sem aggódom, hogy megfázik :)

2016. febr. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!