Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Iskolatáska dilemma. Melyik...

Iskolatáska dilemma. Melyik legyen?

Figyelt kérdés

Mindenképp ilyen iskolatáskát szeretnénk,csak nem tudunk dönteni.Szinte ugyanolyan mind a kettő,csak az egyik kicsit nagyobb.Nem tudom,hogy általános első osztályba mekkora táska kell.Elég ha kisebb,vagy inkább nagyobb.Szóval melyik legyen inkább?

[link]

Ez a kisebb,mérete:320*440*145, 0,9kg.

A másik ami kicsit nagyobb:

[link]

Mérete:390*330*230. 1,1kg.

Köszönöm a válaszokat.

Esetleg tapasztalatokat szívesen várom a termékkel kapcsolatban...



2016. febr. 14. 10:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a nagyobbat venném.
2016. febr. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Én a kisebbet venném. A kicsibe kevesebbet lehet pakolni. Így is megszakadnak szegények.
2016. febr. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom ez számít-e, de a nagyobb sokkal cukibban néz ki szerintem :D és jobban is kihasználható, mivel ha néha véletlen több cucc kell, akkor az is belefér. Egy átlagos napon meg nem kell teletömni, nem baj ha marad egy kis hely benne.
2016. febr. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A nagyobbat venném. Pont azért mert a kicsibe kevesebbet lehet pakolni. És hát van cuccuk rendesen.
2016. febr. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanebből a márkából van az elsősömnek a nagyobbik típusból, csak más színben. Hát, van amikor cipőkanállal töltjük meg... -_-

És csak úgy szólok, hogy az nem megoldás, ha nem pakolja úgy tele az ember, mert a tanítónénik elég rossznéven veszik, ha nincs a gyereknél ott a matek munkafüzet matekórán... 3:)

2016. febr. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!