Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Két csatos iskolatáska (elsősn...

Két csatos iskolatáska (elsősnek) már nem létezik?

Figyelt kérdés
Ezek a mostaniak mind 1 csatosak, hosszúkásak és pufik. A gyerekemen nem áll sehogy, még üresen is "vaskosabb", mint maga a gyerek. Legtöbb rekesz nélküli (régen volt benne egy merev elválasztó), ezekben nem tudom elképzelni, hogy ne gyűrődjenek a füzetek.
2016. ápr. 22. 14:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Kínaiban biztos van. Vagy vaterázz. Interneten csak lehet találni valami komolyabbat ami évekig megfelel.
2016. ápr. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Most őszintén miért jobb ha 2 csat van rajta? Az, hogy hosszúkás vagy szélesebb szerintem tök mindegy, kinek mi tetszik, de az ember jó esetben még gyerekként is hosszúkás alakú. Tehát elvileg a hosszúkás jobban kéne, hogy illeszkedjen. Biztos találtok olyat, ami illeszkedik, óriási a választék. Nézzetek webshopokat is.
2016. ápr. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Budmilban van
2016. ápr. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm, a Budmilt megnézem. Ma 3 kimondottan táskás boltban voltunk. Most a pufi forma a terndi, hiába szeretnék én mást, mert mondjuk totál idétlen a gyerek hátán. Egy helyen találtam kétcsatost, széles "doboz" formát, ott fiúsból két minta volt, sajnos mindkettő elég csúnya (Schneider), de lehet, hogy ez marad.

Az ember azt gondolná, hogy mekkora a választék, közben meg mind majdnem ugyanaz a forma, csak más minta és más márka.

2016. ápr. 22. 19:06
 5/15 A kérdező kommentje:
Ilyen az egyik: [link]
2016. ápr. 22. 19:11
 6/15 anonim ***** válasza:

Az én fiam nagyon vékonyka, éppen ezért én álló formátumú táskát veszek majd neki, nem széleset, mert lecsúszna a széles típus a keskeny vállain.

Budmilban van az a hagyományos fekvő téglalap alakú, de nagyon ócskának tűntek, pedig én kifejezetten szeretem a Budmil cuccokat, de ezek nem tűntek tartósnak, kifejezetten vékony, semmilyen anyaguk volt.

2016. ápr. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Elsoseim vannak, akinek ilyet ket csatos taskaja van, senki nem tudja kinyitni, bezarni, mindig engem kernek meg ra.

Nem tul praktikus.

2016. ápr. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Budmilnak vanak ilyen táskái amit te keresel ,vagy régeben voltak.
2016. ápr. 23. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Tesék [link]
2016. ápr. 23. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én vettem a fiamnak három rekeszeset. Két hónap után cseréltük le, mert nem fértek bele normálisan a cuccai. Nem gyűrődik a füzet az egy rekeszesben.
2016. ápr. 23. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!