Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Milyen típusú iskolatáskát...

Milyen típusú iskolatáskát vásárolnátok elsős gyermeketeknek?

Figyelt kérdés
[link] ilyen típusú táska szóba jöhet? Vagy inkább a merev falú iskolatáskát tudja kezelni könnyebben a gyermek? Köszönöm véleményeteket!
2016. júl. 10. 22:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Fiú vagy lány?
2016. júl. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Lány
2016. júl. 10. 23:34
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én merev falú, kemény talapzatú, két oldalt italtartó rekeszes, a táska közepén egy csatt ami a tetejét beakasztja. Én ilyet vennék.Nekem még kikötésem hogy több rekeszes legyen. Gyerekeim ezt tudják és el is fogadják. Persze nem kell teljesen olyannak lennie amilyennek leírtam de hasonlónak. Legalább harmadikos korukig merev falú-talpú kell, mert azt jobban tudják pakolgatni. Lehet, hogy szigorú vagyok de azt se engedem,hogy akármilyen mintát válasszanak( azt ők választják) ha rá unnak nem tudunk- szeretnénk újjat venni. Meg az idétlen mintásokat se szeretném, ha megszoknák. Nagy lányomnak (harmadikot fogja kezdeni) pillangós van, kisebbek( hármas ikrek) ( most fogják kezdeni az elsőt) egyik fiamnak pókos van, többieknek még nem találtunk-kerestünk, de a lányka cicásat szeretne.
2016. júl. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Nagynak jópofa a csatt, virág alakú és el kell tekerni. Nagyon szereti még mindig. Amikor megtettük nyáron mindig nyitogatta ki- be pakolt. Az volt a nagy öröm amikor keresztanya ugyanolyan tolltartót talált.
2016. júl. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat!
2016. júl. 11. 07:27
 6/16 anonim ***** válasza:
Elsősömnek merev falút vettem, áttekinthetőbb, ami benne van, és kevésbé gyűrődik talán (milyen vékony borítójuk van manapság a füzeteknek!). Barátnőm viszont hátizsák-szerűt vett az ő lányának, nekik nem volt vele gondjuk. Bár az én lányom amúgy is szétszórt, még ha ráadásul nem is látja, mit kéne elővennie... ránéz, nem látja, kijelenti, hogy nincs itt... így is aggódom kicsit :)
2016. júl. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Azt hiszem maradok én is a merev falú táskánál. Megkérdezhetem ti milyent vásároltatok?
2016. júl. 11. 15:15
 8/16 anonim ***** válasza:
81%

Persze, hogyne, ilyet vettünk

[link]

Nekem fontos volt

- ne legyen túl nagy (a lányom de egy Tank Aranka)

- megálljon a talpán

- több rekeszes legyen

- legyen fényvisszaverő csíkja

- könnyű legyen (ez talán a legfontosabb)

- oldalt ne cipzáras, hanem zsebes legyen, a kulacs miatt

- ne legyen rajzfilmfigurás, vagy túl csicsás, mert az jövőre esetleg már ciki lesz

2016. júl. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Belmilt már néztem én is, de csak neten. Kár, hogy nincs kép a belsejéről. Arsuna is szóba jöhet.
2016. júl. 11. 20:12
 10/16 anonim ***** válasza:
Tegnap 23:40 - 45 ös vagyok. Hama márkájút ajánlanék kettejüknek olyan van, pókos és pillangós. Jól átlátható és kapható hozzá illő tolltartó, tornazsák,ceruza, radir, kulacs, uzsonnásdoboz,mappa, füzetbox,füzet, címke,borító. Strapabíró is, már három éve használja, de még csak nem is foszlik. Még ajánlanám a think pinkes táskát, azok lányoknak vannak tervezve. Van belőlük cicás, bagjosstb... Mint már írtam kicsi lány cicásat szeretne,már ezt is látta, de szerintem neki is hama-t veszünk,meg a másik fiúnak is. Abból is látott cicásat,jobban is néz ki, átláthatóbb.
2016. júl. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!