Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Vásároltok már leendő elsős...

Vásároltok már leendő elsős gyermeketeknek, vagy utolsó hónapra hagyjátok?

Figyelt kérdés
Mi már megvettük a tolltartót (be is rendeztük), meg a mamáéktól megkapta a táskát). Holnap megyünk csavarogni, biztos veszünk 1-2 dolgot :-) nagyon várja már a sulit....
2016. jún. 11. 14:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Most másodikos. Annak idején mi is mindent megvettünk nyáron, aztán augusztus végén rájöttem, hogy kár volt.

Nyár végén hihetetlen akciókkal nyomulnak az üzletek, így tavaly már aug. 30. körül vettünk meg egyszerre mindent. Mi nagyon szeretjük egyébként is a Müllert, a nyár utolsó szombatján 20% kedvezménykupon volt a már egyébként is akciós termékekre. Sok jó márka van, és sok mindenben olcsóbb volt így, mint a Tesco vagy más üzlet. Idén is így tervezem. :)

2016. jún. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Május végén volt szülői, baromi hosszú listát kaptunk, mi mindent kell beszerezni....

Én aug. elején tervezek beszerző körútra menni ( a gyerkőccel, természetesen), de már van pl. vízfestékünk, 1-2 füzetünk, néhány apróság.

Iskolatáskát (+tolltartó+tornazsák) Húsvétra kapott a családtól.

Ruhákat biztosan nem veszek most, amilyen tempóban nő a fiam...

2016. jún. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Áprilisban volt a beiratkozás, akkor meg is kaptuk a listát, hogy miket kell beszerezni. A torna és a tisztasági felszerelésen kívül elég sok minden megvan (tolltartó, táska, írószerek, festék, korong, logikai készlet, vonalzó, stb.), még a füzetek vannak hátra.

Muszáj volt már apránként beszerezni a dolgokat, mert augusztus közepére várjuk a tesót, így már augusztusban nem igazán akarok ezzel foglalkozni.

2016. jún. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kisfiam nagyon lelkes így vásárolgatunk :-) Amúgy sem szeretek a nagy tömegben, pont amikor leárazás van. Nem lehet mindent normálisan megnézni. Szerintem júliusig megveszünk mindent, augusztusban meg a ruhák jönnek... :-)
2016. jún. 11. 17:41
 5/8 anonim ***** válasza:
Még nem vásároltunk, de már nézegettem neki táskát. Jégvarázs mániás, találtam egy 5 részes szettet, ami Jégvarázsos, valószínű azt vesszük meg. A táska könnyű, remélem be is válik, és legalább 2 évet kibír :-)
2016. jún. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekunk csak ezen a heten volt a szuloi, most kaptuk a vegtelen listat.. nem akarok mindent augusztusra hagyni, mert halalom a kapkodas. Pl nslunk galleros kell legyen a bluz... eszem agaban sincs az utolso pillanatban rohanni erte uzletrol uzletre, ha kislany fazonban nem kapok galleros bluzt. Holnap elnezunk az alleeba bluzert,fekete tornadresszert, abakuszert, ablak-zsirafert.
2016. jún. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Most is rengeteg leárazás van, mert még nem jött meg az "új" áru. Én is imán vásárolgatnék, ha járnék még suliba :)
2016. jún. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak is julius agusztusban érdemes mert minden jóval olcsobb mint most,én minden évben julius végétöl,agusztus végéig veszem meg dolgokat .
2016. jún. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!