Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Ti hol veszitek meg elsőbe...

Ti hol veszitek meg elsőbe készülő gyermeketek iskolatáskáját?

Figyelt kérdés

2016. júl. 11. 07:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Az, hogy 4ig van suliban nem azt jelenti kesz is a lecke. Nekunk is ezt mondtak de szinte semmit sem csinalnak. Sokszor este 8kor meg gyakoroltunk.

Szepemberto

2016. júl. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Budmil táskát vettünk anno, márkaboltban.

Most lesz 3. osztályos, hibátlan még a táska, ráadásul a mintája is tetszik azóta is neki, így nem veszünk újat. Ilyet vettünk: [link]


Ők is csak hétvégére hozzák ha a táskát, nálunk sincs házi feladat otthonra, még hétvégére sem.


A többi válaszolóhoz:

Bevallom őszintén, hogy a gyerekkel a 2 év alatt 3x tanultam itthon, mindháromszor verset, mert az nem mindig megy bele a fejébe könnyen, és mindig az elsők között akar lenni, aki felmondja. :)

Még a szorzót sem gyakoroltuk direktben, max a fürdőszobában versenyeztünk, ki mondja hamarabb...

Mondjuk jó eszű a gyerek, és remek pedagógusai vannak. Írni olvasni, számolni is szokott itthon, de nem direktben gyakoroltatjuk, hanem a tesójának olvasott mesét, vagy a Nemzeti Sport, Képes Sport lapjait böngészte, kártyázás közben ő írta/számolta az eredményeket, stb.

2016. júl. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 pinki333 válasza:
Mi mindig budmilt szoktunk venni pecsen az árkádban
2016. júl. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

12-es válaszoló!


Számomra furcsa az, hogy otthon nem gyakorolnak egy elsős gyerekkel. Én nem azt tartom furának, hogy nincs házi, hanem aut, hogy nem gyakorolnak otthon írást, olvasást. Kislányom egy művészeti, nem versenyistálló általános iskolába fog járni szeptembertől, de az osztályfőnök mondta, hogy kelleni fog gyakorolni.


Egyik előző válaszoló voltam.

2016. júl. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem gyakorlunk, mert nem kell, hidd el! Így is kitűnő tanuló, minden nap olvas (igen, szünetben is), mert szeret olvasni.


Nem fogom leültetni a 8 óra iskolai "műszak" után őt, mikor helyette játszhat, sportolhat, kikapcsolódhat.


Van heti 3 edzése, van kistesó, akivel jó játszani, kirándulunk, sütünk-főzünk, nem unatkozunk...

2016. júl. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
mindenképp várd meg a leárazásokat
2016. aug. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A helyi papírboltban vettem, Belmil márkájú. Elég jó véleményeket olvastam róla és viszonylag elfogadható árban volt.
2016. aug. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!