Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Milyen lett az elsős gyermeket...

Milyen lett az elsős gyermeketek félévi értékelése?

Figyelt kérdés
Pontos képet ad a gyermekedről? Jól értelmezhető? Rávilágít, hogy mi az, amiben esetleg jobban kell fejlődnie, vagy mi az, amiben különösen ügyes a gyermeked?
2016. jan. 30. 01:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Mindenből a lehető legjobbat kapott, igen, jól értelmezhető, az lett volna meglepetés, ha nem ilyen lesz a félévije. Ő elég jó képességű. Tegnap a lányom beteg volt, így személyesen mentem be a cuccaiért. Beszéltem a tanító nénivel, így még szóbeli értékelést is kaptam.
2016. jan. 30. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Számomra sokat nem jelent. Nem is ertek mindennel egyet.
2016. jan. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
például mivel nem?
2016. jan. 30. 09:28
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
Teljesen reális volt. Nagyon okos, de sajátos nevelési igényű, voltak hiányosságai. Mivel suliba lépés előtt felmérték szakértői bizottságban, tudtuk, miből lesz lemaradása. Az első két évben ez volt jellemző, most (harmadikban) kitűnő lett, behozta a lemaradásait.
2016. jan. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mindenből jól megfelelt. Tényleg ügyes, meg minden, de a tanító néni szerintem most még hajlott a jobb minősítés felé, mert én azért látok 1-2 dolgot, ami mehetne jobban is. Nem nyüstölöm a gyereket, elfogadom, hogy így van. Napközi után már nagyon fáradt a külön gyakorláshoz...
2016. jan. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egy kérdés felétek.


Most milyen értékelések vannak?

A jól megfelelt a legjobb?

2016. febr. 1. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A jól megfelelt az negyes.
2016. febr. 1. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk nem írtak be semmit a félévi osztályzatokhoz, csak szöveges értékelést kaptunk. Úgy teljesített, ahogy vártam. Vannak erősségei, olvasás, matek és a gyengéje az írás. Nem okozott meglepetést az értékelés szövege.
2016. febr. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A fiamnak 2 "jól megfelelt"-je volt,a többi kiváló.

Mivel jár logopédushoz az olvasás lett négyes,és az írás,szépen ír,de egy dolgozata 4-es lett.Majd jobb lesz év végén:)

2 szuper matekos van az osztályban,az egyik ő.

A magatartása,szorgalma is kezdetektől példás,tisztelet-kötelességtudó,munkája igényes.

A fiam tanító nénijei nem szidnak,csak dicsérnek,így ösztönzik a gyerekeket,nincs is az osztályban versengés,mindenki jól tanul.A dolgozat végére ilyeneket írnak:nagyon büszke vagyok rád,nagyon boldog vagyok,ügyes vagy,szép munka,megdicsérlek.A matrica többet ér az ötösnél :)

A készség tantárgyakra sem kapnak ötösnél rosszabbat,vagy tudnak rajzolni vagy nem,viszont az igyekezetet értékelik.

Holnap lesz szülői értekezlet,kíváncsi vagyok mit mondanak.

2016. febr. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!