Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Másnak is egy év-egy iskolatáska?

Másnak is egy év-egy iskolatáska?

Figyelt kérdés

Elsős fiamnak gurulós táskát vettem,gondolván,hogy igy könnyebb cipelni-mivel minden nap mindent hozni- vinni kell,de ahogy húzta felborult-kilukadt,tönkre ment.Más is vesz új táskát minden évben?

Nyilván,ha nagyobb lesz-jobban vigyáz majd rá..de milyet érdemes venni,ami tarósabb?


2016. júl. 29. 13:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
55%
Ma már nagyon szar minőségű táskákat csinálnak. Amikor én kezdtem az általánost 2003-ban, negyedikik ugyanaz a táskám volt és utána is csak azért lett lecserélve mert miki egeres volt nem azért mert elszakadt. A többi táskám jó ha kibírt 2 évet úgy hogy folyamatosan összekellet varrni valahol.
2016. júl. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Második a fiam és egyelőre nem kell új táskát vennünk. A mintát is direkt úgy választottuk ki, hogy ne kelljen a minta miatt cserélni, ha még használható, csak mert az a mese már nem menő. Ezért nem kapott mesefigurásat.
2016. júl. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
*másodikos
2016. júl. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam most megy harmadikba, hibátlan a táskája, nem is szándékozom újat venni. Az alja koszos egy kicsit, ezt félévente takarítom.

Budmilt vettünk, mert a családban ez vált be az unokatesóknak is, mindenkinek bírta a 4 évet, így 2x vettek összesen táskát, egyszer 1. osztályban, egyszer pedig 5. o.-ban.

2016. júl. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Utolsó, linkelnél egy képet a budmilról?! :-)
2016. júl. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Másodiktól negyedikig-egy táska.Ötödiktől lett új táskám és ki akarom vele húzni nyolcadikig.Semmi baja az új táskának.
2016. júl. 30. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem ,idáig minden táska sokáig birta fiaimnál ,egyszer 2.ba cseréltünk táskát ,mert kinöte ,most budmilja van 6. Osztályos lesz még mindig jó.
2016. júl. 30. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ilyet vettünk, [link]


Tényleg jó minőségű, hibátlan most is.

2016. júl. 30. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen,én is keresek egy hasonló minőséget
2016. júl. 30. 13:42
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szülő vagyok. 2011-be vettünk a Tescoban valami noname táskát. 6.ba azt hordtam, 7.be akkor használtuk, amikor túráztunk (nagyon sok cuccot kellett bepakolni akkor, nem fért be a tescosba, 7.ben sokszor 8-10 kilót kellett cipelnem). Aztán 8.ba megint azt a táskát használtam, 9.ben is. Igen ám, de 9.ben nem igazán bírta a táska a sok cuccot, és végérvényesen megrogyott. (túratáska elbírta volna a cuccaim, de azt nem akartam vinni, azóta csak a legfontosabb cuccokat viszem suliba.) Pár ezer ft volt, 3.5 évig bírta, most is használjuk néha, de csak néha, mert a végső csapást az adta meg neki, hogy anyám véletlen rácsapta a csomagtartó ajtaját a csatjára.... (utána úgy kellett kiszedni a csat egy részét a zárból xd)
2016. júl. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!