Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Édesanyák, akiknek iskolás...

Édesanyák, akiknek iskolás gyermekük van, elolvasnátok?

Figyelt kérdés
Gyermekem első osztályba megy. A tanító néni kérése szerint vinnem kell padba tehető tárolódobozt. Milyen méretűt vegyek, hogy széle-hossza kényelmesen elférjen? Lemérné valaki nekem? Nagyon köszönöm!
2016. aug. 15. 12:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Cipősdobozt.
2016. aug. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Cipősdoboz. A mérete inkább attól függ, mit teszel bele. Az apróbb holmik elfértek volna a gyerek 32-es méretű dobozában is, de a 30 centis vonalzó miatt apja 44-es doboza lett a nyerő. ;)
2016. aug. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mint a masodik csak en vettem egy hasonlo meretu muanyagot


Ameg milyen pad lesz ? Mert h nalunk a suliban van vagy 4 fele tipus ...

2016. aug. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az utolsóhoz csatlakozom, kérdezd meg vagy mérd le a padban mennyi hely van, mert nem csak egy méretben léteznek padok…
2016. aug. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Előbb nézd meg első nap a padját. Én is vettem előre és nem fért be,vennem kellett másikat..Az osztályban három féle pad van,mind más..
2016. aug. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne vegyél nagyot, mert akkor a könyvek füzetek nem férnek el. Nálunk kis ételes doboz volt, úgy hívták kacatos. Bele kellett férjen a korongos doboz, ragasztó, cellux, hegyző, mérőszalag, olló, meg ami még kell és ilyen apróság.
2016. aug. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi IKEA-s kis méretű dobozt vettünk erre a célra(ezt kérték a Tanítók).A festék,ragasztó,logikai készlet,gyurma,ecset,vízfesték, stb. tárolására szolgál).
2016. aug. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!