Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Mit tegyek ha apa nem fogadja...

Mit tegyek ha apa nem fogadja el a gyerek tanárnőjét?

Figyelt kérdés

Ha valamit ír a gyerek füzetébe rögtön azt hiszi hogy pikkel a fiára!!

És hangosan szidja a tanárnőt!!

És az a szörnyű hogy még csak 2.kos!!

Mi lesz még 2 évig


2016. aug. 21. 19:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

1,3-as vagyok.


Állandó gond volt a tetű, amit soha nem mondtak, csak a gyerek elmondásából tudtam, és a haján tapaztaltam. Nagyon sok volt a kisebbségi gyerek.

2016. aug. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem a te gyerekednek kell mennie, hanem neki. Jelentsd fel
2016. aug. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Én nem engedtem apát , már ment volna az igazgatóhoz!!
2016. aug. 22. 22:43
 14/16 anonim ***** válasza:
65%
Egyébként mi a kérdés? Először azt írod, hogy a férjed nem fogadja el a tanítónőt (alsóban nem tanár van, hanem tanító), aztán meg azt, hogy szerinted is bántotta a gyereket a tanár. Ha bántotta, akkor miért azt írod ide, hogy a férjed nem fogadja el? Akkor neked is gondod van a tanárral, nem? Mondjuk az egész fogalmazásmódodból ordít a sötétség, de azért azt csak tudod te is, hogy mi a gondod, legalább is remélem.
2016. aug. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

15 !

Te se vagy piskóta a sötétséget illetően de azért leírom hogy pontosan ezért nem fogadja el a tanárt mert tök mindegy hogy írom ,mert bàntotta!!

És igen nekem is bajom van vele !!

2016. aug. 25. 13:52
 16/16 A kérdező kommentje:

14 ,nek szól

Mert közben kitörölték a moderátorok!!

2016. aug. 25. 13:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!