Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Idén megyünk általános iskoláb...

Idén megyünk általános iskolába, az étkezési támogatást már most lehet igényelni, és kérhetek iskolalátogatási papirt, ha majd csak szept. Től jár oda a gyerek?

Figyelt kérdés
2016. máj. 9. 15:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%

Nahát, te is most kezded az elsőt? Már ilyen jól tudsz írni olvasni?


A beiratkozás napjától lehet kérni iskolalátogatásit. Az hogy kapsz-e az az iskolától függ. Szóval hívd fel őket, vagy menj be. Sokkal többet megtudsz, mint itt.

2016. máj. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%

Nekem is pont ugyanaz jutott eszembe, mint az elsőnek :D


- kiesett az első tejfogunk

- ma ment a hasunk

- fájt a hasunk


XDDDDD

2016. máj. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
Akkor most még óvodába jártok...:) Hogy kérhetnél addig bármit is?
2016. máj. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
75%
Elsőnél a pont!Amíg ovisok vagytok,még nem igényelhetitek.Majd az iskolától kaptok egy papírt,amiben nyilatkoznotok kell,hogy melyik támogatásra vagytok jogosultak...vagyis Ti nem,mert gyerekek nem tehetik.Majd a Gondviselőtök.....
2016. máj. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80%
Majd egy nagykorú gyám elintézi, nem neked kell ezzel foglalkoznod
2016. máj. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Szülöin mindent elmondanak.
2016. máj. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ez akkora bűn,hogy azt írtam,hogy iskolába megyünk?! Egyébként én el fogom kísérni az iskolába,nem egyedül fog menni, nem gondolom,hogy ez ugyanaz lenne,mint hogy fáj a hasunk,vagy a fogunk... Hasa külön van a gyereknek, de iskolába együtt megyünk,mert elkísérem, de mindegy... A kérdésemre nem sok értelmes választ kaptam egyébként...
2016. máj. 11. 20:11
 8/16 anonim ***** válasza:
Hát te tényleg ülj vissza az iskolapadba:) Akkor sem mész iskolába, ha elkíséred...
2016. máj. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
1.-es vagyok. Én leírtam a választ! Olvasd végig az egészet!
2016. máj. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
1-es válaszoló is gúnyolódott! Mindenki gúnyolódott velem! :(
2016. máj. 13. 11:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!