Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Retteg a gyerek az iskolátol,...

Retteg a gyerek az iskolátol, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
A fiam most megy 9.osztályba, és egyszerűen retteg. A 9. osztályt ugyan ebben az iskolában kezdi ahova járt, csak eddig kis gimis volt. Az osztálytársak nagy része az lesz akik eddig voltak, és a gond ez. A társai mindig zaklatták, úszáson lehúzták a gatyáját és nevettek "nézzétek a petinek milyen kicsi"(ezt a fiam mesélte el), a teremben eldugdosták a cuccait, kiborítottak a táskáját, csúfolták a lányok előtt. Én a lépéseket meg tettem természetesen, először az ofővel beszéltem, de az nem hatott. Másodjára az igazgatóval, az igazgató azt mondta, hogy nem sok mindent tud tenni, mert fizikai nyoma nincsen, illetve az egész osztály ellene beszél mindig kitalálnak valamit :(. Beszéltem a zaklatók szüleivel, azok meg meglepődtek, nem akarták elhinni. Másik suliba vinni nem tudom, itt a faluban csak ez az egy Gimi van, a többi rossz iskola. Egy közeli város lenne a megoldás, de ott kolisnak kéne lennie és nem szeretne. Tanácstalan vagyok, rossz nézni hogy a fiam szomorú. És a legrosszabb, hogy a lányok is megalázzák őt, mert a fiuk mindig rábeszélik őket. A fiam jár pszichologushoz, de nem sokat segít.

2016. aug. 24. 13:08
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Buszozás!


A pszichológus mit mond erről?

2016. aug. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az ilyen tanárokról és igazgatókról meg van a véleményem ? Nem tesznek semmit mert nem is akarnak ! Elég lenne nekik egy kicsit jobban odafigyelni és már le is buknának a kis patkányok !
2016. aug. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
24%
Az ilyen emberekből lesz majd a bűnöző /drogozó/dohányzó réteg.Ha a fiad szeret tanulni és sportolni akkor add be egy rendészeti iskolába.Nagy önbizalmat adhat.Vagy járjon el kuzdosportozni.Hidd el ,ha bele is kötnek ,ki fog állni magáért. (16/F-nyomozónak tanulok).
2016. aug. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Mi lett?
2016. szept. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!