Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Mi történik, ha valamilyen...

Mi történik, ha valamilyen tagozatra iratott gyerek mégse szereti azt a választott tárgyat? Van itt olyan, aki igy járt?

Figyelt kérdés
2016. szept. 4. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Még mikor én voltam iskolás,az osztályban volt egy lány,akit láthatóan nem érdekelt az ének-zene.Ezért másodikban átvitték az iskola sima osztályába.
2016. szept. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nekem saját tapasztalatom van, bár már 20 éves :D

programozó szakra írattak a szüleim, mert gondolták hűdejó végzettség, de már valahol az első órán elakadtam :) egyébként is nekem az össze tudásom a gép bekapcsolása volt (akkor még nem volt alap a számítógép, nekünk se volt), a többiek meg mér értettek is hozzá valamennyire.

2 év szenvedés után átkértem magam általános szakra :)

szerintem manapság is így működik. de iskolát is lehet váltani

2016. szept. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Velem is ez volt, de nem írattak át. Egy kínszenvedés volt nekem az ált. suli 8 éve.
2016. szept. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, a lányomnak nem jött be a néptánc. A többi kapcsolódó foglalkozás jó volt, csak ez nem. Mivel csak heti 1 óra volt, úgy döntött, túléli.
2016. szept. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!