Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Ha londonba költözök feleségem...

Ha londonba költözök feleségemmel és 1éves kislányommal igaz hogy a gyerek után valamilyen összegbe anyagi támogatást kap?

Figyelt kérdés
2016. máj. 15. 20:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
honnan? innen már nem fogtok kapni ha kiköltöztök. kintről se fogtok semmit kapni, akinek sok éves munkaviszonya van angliában, az se kap semmit 1 éves gyerek után. barátnőm ha jól emlékszem 3 hónapig volt otthon, de ezt nem tudom pontosan
2016. máj. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Csaladi potlekra lesztek jogosultak es ennyi.
2016. máj. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
41%

De a "csaladi"sem er tobbet mint otthon...itt dragabb az elet.

No meg tenyleg ezert kepesek lennetek kijonni?

En evek ota itt vagyok,terhes vagyok, de Cameron bacsika mindent elvett. Nem csak tolunk ,mindenkitol. Meg azoktol is akik 10eve itt vannak. Bar toluk nem vett el annyit asszem.

Ezert felesleges idejonni .

Dolgozz 2oraval tobbet es ennyi

2016. máj. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%

harmadik

Most te tényleg ennyire hul@ye vagy vagy ennyire hul@ye vagy? Nem azért menne ki a kérdező, hogy támogatást kapjon, csak érdeklődikm hogy jár-e valami ha már kimennek. Tök jó hogy minden nép segíti egymást egy idegen országban, csak a magyar szól be.

2016. máj. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
Azt azért ne mondjuk hogy nem jár támogatás, mert jár. Csak mostmár sokkal szigorúbbak, nem osztogatják mint ezelőtt. 3 vagy 4 évet kell itt dolgozni hogy kaphass bármi benefitet.
2016. máj. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
az sem teljesen igaz, amit az elozo irt. A parom 2014 szeptembereben jott ki, azota dolgozik folyamatosan. (=kicsit tobb, mint masfel ev). En kint elek 7 eve, mindig iskolaba jartam es egyetemre, max diakmunkaztam mellette, tehat egyikunknek sem volt 3-4 ev munkaviszonya, a parom kint sincs annyi ideje. Most szuletett egy kislanyunk januar vegen, es jogosultak vagyunk child tax es working tax creditre, ja meg a csaladira, ami kemeny £20/het.
2016. máj. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
37%
De qrva okos vagy 4. 😂😂😂
2016. máj. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igaza van a negyediknek teljesen.Nem segélyért megyek hanem dolgozni.Nagyon okos valaki hogy cseszteti a másikat.Kivàncsi vagyok rá hogy számitsak e valamire.Többieknek köszönöm a hasznos válaszokat
2016. máj. 16. 00:03
 9/13 anonim ***** válasza:
43%
Valószínűleg child benefitre, child tax creditre és working tax creditre lesztek jogosultak. Hmrc.gov.uk honlapon részletesebben leírják, meg vannak angliai magyar kismama csoportok facebookon, ott is van sok infó
2016. máj. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem child tax creditre és working tax creditre nem lesznek jogosultak, mivel ezek felételeit a közelmúltban változtatták. Sajnos a részleteket nem tudom, de valamennyi ledolgozott idő után igényelhetik meg ezeket a juttatásokat.

Egyedül a child benefit a biztos, ami kb havi 80 font.

2016. máj. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!