Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Normális hogy 8eves kisfiam...

Normális hogy 8eves kisfiam olyan faradtan jon haza iskolabol (hetente 2x), hogy 12orat kepes egyfolytaban aludni, igy a tanulasra nem marad idő?

Figyelt kérdés
2016. szept. 22. 20:20
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Nem normális, ennyire nem fáradhat el. Nem lehet, hogy valami baja van? Kizártnak tartom, hogy egy 8 éves alapesetben ennyire fáradékony legyen.
2016. szept. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

Nekem.nagyobbak mar

De a szeptember minden evban ilyen

Folyamatosan faradtak

Nekik is kell ido mire raallnak a sulira


Adj neki vitamint valami multi felet

2016. szept. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

Nekem elsos gyerekem 6.5 eves ilyen.

Pedig vitamint, sok zoldseg gyumit mindent kap. Jovo hettol hazahozzuk orak utan, hatha tobb ereje lesz.

Voltunk vervetelen kedden,minden erteke jo volt, nincs vashiany sem.

2016. szept. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat, kicsit megnyugodtam.En is gondoltam mar ra,hogy orak utan hazaviszem,hatha kevesbe farad el.
2016. szept. 22. 21:22
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Iszik eleget? Ez is okozhatja a fárafságot!
2016. szept. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%
Nem normális ,de valoszinü sok neki folytonos figyelés ,hány orája van ezeken a napokon?
2016. szept. 23. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
93%
Várnék még pár hetet, ha továbbra is ennyire fáradt, elvinném a gyerekorvoshoz, moindjon valamit. Elsősnél még rendben van, de nyolcévesnél már aggódnék. Minden jót Nektek :(
2016. szept. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
90%

Az 5. válaszolónak igaza van, itt van erről a kiszáradásról egy érdekes gondolat:

[link]

2016. szept. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!