Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Mi történik, ha egy osztályban...

Mi történik, ha egy osztályban nem tudnak SZMK-t választani?

Figyelt kérdés
Létezik erre iskolán kívüli megoldás? Nincs megbízható, mindenki által elfogadott szülő, aki vezesse az SZMK-t.

2016. nov. 3. 12:12
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Sajnos nem hétköznapi a társaság, az biztos.
2016. nov. 3. 13:31
 12/14 anonim ***** válasza:
21%

külsős ember elvállalja ezt a sokszor nagyon nehéz feladatot...?


Nehéz??? Miben?

2016. nov. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
94%

Nem ciki, de én még nem találkoztam olyan szülővel, aki szivesen vállalta volna, pláne, ha aktivnak kell lenni! Más ezer fordulaton pörög és szivesen vállalja az ezzel járó feladatokat, de más nem, nálunk is volt körkérdés, de senkit sem vonzott, csak a tipikus fontoskodó anyukákat! ( ezt senki NE vegye magára, nálunk a fontoskodók csinálták szivesen)

nekem sem időm, sem energiám sem kedvem nem volt soha szmk-snak lenni.. mert sok a primkó szülő, ezért én nem akartam veszekedést, és ilyen szülőkkel csak a gond van....

2016. nov. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az első szülőin mondta az osztályfőnök, hogy volt már olyan osztálya, ahol nem voltak SZMK-s szülők. Ott nem volt. Nem vettek semmit a gyerekeknek együttesen, nem mentek közösen kirándulni, nem vettek közösen virágot pl. az osztályfőnöknek év végén, aki akart valamit adni-venni, azt saját zsebből állta. Tehát, amit az osztálypénzből álltak volna, az nem volt. Ha szervezni kellett volna valamit (kirakodóvásár, adventi vásár...), akkor az sem volt, egyénileg oldotta meg, aki akarta.
2016. nov. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!