Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van az osztályban 8 fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van az osztályban 8 fiú akinek tetszem! Kit válaszam? Nem tudok választani! Lejjebb bövebben!

Figyelt kérdés

Szóval van 8 fiú az egyiket onnan tudom h tetszem neki eg járna velem mert elmndta abarátja és valahogy igy a többi hetet is!!Az a baj h az egyikkel jártam már egy fél évig!!

Most azt mondták h válasszak hoy kit akarok!!

akivel jártam azt hiszi h öt fogom mert h jártunk!!de nekem sokkal jobban teszik egy másik fiu a többi 7-böl!!szerintetek mit csináljak!!Ja és egyszer már verekedtek is értem!!ez igy nem mehet tovább!!

szerintetek mit csináljak!!PLS válaszokat holnapután kell döntenem!!Kösszy elöre is!!Ja és közbe van egy fiu aki szerelmes belém a másik osztálybol ö is helyes!!

PLS válaszokat!!

Ja és van egy lány aki szerelmes abba aki belém!!és nem száll le róla he meg arrol van szo hogy én tetszem annak a fiunak akkor meg cikiz!!


2009. dec. 1. 20:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
85%
ne járj senkivel! egyébként hány éves vagy?8?
2009. dec. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
14
2009. dec. 1. 20:15
 3/20 anonim ***** válasza:
82%
Nagy kérdés.Mi majd itt megmondjuk,szerinted?Egyiket se,menj a homokozóba.
2009. dec. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom fiú vagy e vagy lány.

Ha fiú,akkor furcsa osztályba jársz. :D

2009. dec. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
nem ilyen bunkoktol kérek választ!!te meg menj a kukába sövizni!!mivan unatkozol keresel egy választ zt beirsz ilyen bunkoságokat??Menj Pszichológushoz!!
2009. dec. 1. 20:20
 6/20 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem ne válaszd egyiket se! Nem kényszeríthetnek döntésre!! Nehogymár te járj rosszul..

Azt válaszd, akibe szerelmes vagy/leszel. :)

Ők meg csak üssék egymást :D ha ilyen gyerekesek..

17/L

2009. dec. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Ők csak egymással versengenek és az lesz a legnagyobb tiszteletben a többiek előtt akinek sikerül.

Szóval szerintem se válaszd egyiket se. Vedd a kezedbe az irányítást és kezdeményezz te olyannál aki tetszik.

De ha ezek közül is tetszik valaki akkor még járhatsz vele. A homokos válaszolókkal meg ne foglalkozz.

Ők sose voltak fiatalok.

2009. dec. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
85%

A kérdés az, hogy miért tetszel 8 fiúnak?

1. Mert szűz vagy?

2. Mert te vagy az egyedüli lány az osztályban?

3. Mert neked el lehet csavarni a fejed, és mindenre kapható vagy?

2009. dec. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
75%

14 évesen még nyugodtan várhatnál ...

De ha már egyszer ilyen felgyorsult világban élünk: azz al járj, aki neked tetszik a legjobban, de vigyázz, ne a külseje alapján ítélj, a belső tulajdonságok a legfontosabbak, ott rejlik az ember értéke. A szerelmet avagy a "járást" nem dönteheted el egyszerűen úgy, hogy melyik legyen a 8 közül.

Válassz magadnak olyan társat, aki veled van jóban, rosszban; szerelmed, de barátod is.

14 évesnek ezek talán túl nagy szavak, de majd idővel te is tapasztalod ...

És még egy dolog: ha "járni" akarsz valakivel, azt jelenti, már nem akarsz gyerek lenni, viszont az ilyen kérdések, amiket felteszel, nagyon is gyerekesek.

2009. dec. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem irigylem a problémáidat. Egyik srácot sem ismerem, minimális az infó amit írtál, sajna így nem tudom neked megmondani melyik a legjobb parti. De szerintem ezek közül a srácok közül egyik sem az.

Meg ez a holnap után kell döntened... Miért mi lesz akkor ha nem döntesz? Furák ezek a pasik. Szerintem csak szívatnak téged. Úgy látom egyikbe sem vagy se szerelmes, se semmit nem érzel irántuk, csak sarokba vagy szorítva, mert választanod kell. A helyedben én az összeset pofára ejteném és egyiket sem választanám.

2009. dec. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!