Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Mit Kell tudnia egy iskolaeret...

Mit Kell tudnia egy iskolaerett gyereknek?

Figyelt kérdés
2016. nov. 16. 18:40
 1/8 anonim ***** válasza:
2016. nov. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
28%

1. Megfelelően viselkedni a tanáraikkal, osztálytársaikkal. Ebbe beletartozik, hogy nem zavarja az órákat, nem beszél vissza a tanároknak, és nem bántja az osztálytársait.


2. Ne igénylejen több foglalkozást, mint amit nyújtani lehet neki az iskolában. Ha szólnak neki, akkor azt értelmezze, ne legyen annyira lassú járású az agya, hogy többszöri elmondás után sem képes megérteni az egyszerűbb mondatokat. Pl. egy gyerek, aki mindenáron fel akar mászni a fa tetejére, és a tanárnőnek egyfolytában rá kell ügyelnie, akkor ő nem iskolaérett, mert értetlen, és több foglalkozást igényel, mint amit az iskola nyújtani tudna, így a tanárnő figyelme őrá irányul, más gyerekek kárára.

2016. nov. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

En jarok fejlesztesre a lanyommal.

A fejl.ped. 3 dolgot mondott:

1.cipőfűző bekötése

2.fogváltás kezdődjön el

3.ez kicsit bonyi leírni:

Egyenesen allni.

Kart felemeli egyenest a fej-fül mellett.

Majd könyöknel behajlít a kar, át a fejtetőn keresztül, a fej nem billenhet, egyenesen kell tartsa.

meg tudja e fogni a masik oldalon levő fülét?


Remélem érthető.. :-)

De persze vannak egyeb vizsgalatok, feladatok, de ez a csajszi nekem ezt mondta, hogy csinalhatnak bármit, lehet szuperokosnak tűnő, már olvasni tudó egy gyerek, ha ez a 3 dolog nincs meg, az o tanulmányai alapjan, az idegrendszer nincs kész rá, hogy suliba menjen, és csak vergodes lesz.

2016. nov. 26. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a 3. nem egy ügyességi feladat, csak a fej-végtagok arányát nézik vele, ami iskolás kor körül megváltozik (egy kisebb gyerek még azért nem tudja megcsinálni, mert arányaiban nagy a feje és rövid a keze, hogy elérje a másik fülét).
2016. nov. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hogyha a füle mellett emeli föl mindkét karját, akkor nem tudja megfogni a kezével a fülét.
2016. nov. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#2-nél miért lettem lepontozva? Várj, ne, ne válaszoljatok, inkább pontozzátok el ezt is! De ezek után a ti szátok se sírjon, ha le vagytok pontozva és nem mondják meg miért!
2016. nov. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én irtam a 3 dolgot.

Nem ügyességi a 3dik feladat valóban, hanem a testarany miatt van, es nem egyszerre kell mindkettő oldalon, hanem csak egyik oldal.

Tehat pl. Bal kar emel a ful mellé, es azzal probalja elérni a jobb fülét.

Bal kar marad lent.

2016. nov. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Illetve jobb kar marad lent, bocsánat
2016. nov. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!