Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » 4. osztályban égő a kalóz...

4. osztályban égő a kalóz jelmez? Nem kislányosan, olyan nagylányosan megoldva?

Figyelt kérdés

Mert a lányom azt mondja, hogy beszélték ki mi lesz és sokan kiröhögték.

ÉN úgy gondolom, hogy nem kéne kinevetni a másikat. a farsang meg nem arról szól hogy beöltözünk vicces ruhába?

Nem értem én ezt!

Milyen világ van?


2017. febr. 8. 23:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ja hogy az a heppjük, hogy nem öltöznek be? Én 8 osztályos gimibe jártam tehát 5.ben voltam kicsi, de mi beöltöztünk többször egyszer 101 kiskutyának egyszer pedig sakkfigurák voltunk......
2017. febr. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szerintem a lányodnak kéne tetsszen, ha meg neki tetszik akkor próbáld tudatosítani benne hogy az a fontos és nem az, hogy a többiek mit gondolnak róla.

Ne azzal próbáljon meg beilleszkedni, hogy mindenkinek megfelel, mert akkor sose lesznek rendes barátai.

2017. febr. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Sztem nagyon égő! Egy 10-11 éves gyereknek sztem mar akármilyen nagylanyosan is van megcsinálva, nem jo ez a jelmez! 😕


En ezt ugy oldottam meg, hogy nem öltöztem be es akkor 0 volt az esélye annak, hogy kiröhögnek. Ennyi!

2017. febr. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Végül rábíztam. Először a saját előadásukhoz kellett felveni a közöset. Aztán kérdeztem tőle át akarja e venni a kalóz jelmezt. Megnéztük mások átöltöznek e. Voltak akik igen voltak akik nem. Végül úgy döntött, hogy igen felveszi. Jól érezte magát benne. Jó játékok voltak nekik. Úgyhogy nem bántam meg! De rábíztam a döntést akkor és ott!
2017. febr. 21. 19:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!