Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Nyolcadikos gyerekek anyukái,...

Nyolcadikos gyerekek anyukái, miben ballagnak a gyerekek?

Figyelt kérdés

Fiam most végzős nyolcadikos. Iskolai nyakkendőn kívül az osztályfőnök biztatására inget és öltönyt is szeretnének.

Akikkel idáig beszéltem szülőkkel támogatják az öltett, de én túlzásnak tartom. Máshol hogy működik? Miben ballagnak?


Ballagás előtt 3 napos osztály kirándulás is lesz. Nem is tudom mi lesz a gimiben.


2017. febr. 21. 10:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Fényes szürke öltönyre én is sajnálnám a pénzt :-S nem lehetne elérni, hogy legalább valami klasszikus legyen?
2017. febr. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
14%

5!


Nem mondtam, hogy jobbak vagy szebbek lennénk. Igaz, nalunk a gyerekek nincsenek értelmetlenül maskaraba oltoztetve és órákon keresztül állítva a sportcsarnokban vagy a tűző napon, a számukra értelmetlen és érthetetlen Himnuszt meg Szózatot hallgatva és a szülőnek se kell extra költségbe vernie magát, mert a gyerek már megint kinotte a fehér inget és a fekete nadrágot

2017. febr. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyedileg csináltatot nyakendö lesz fehér ing sötét nadrág.és ballago tarisznya.
2017. febr. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Valahogy el kéne érni szerintem is, hogy legalább fekete öltöny legyen, ne ennyire egyedi. Még egy feketét el tudsz adni könnyebben ha nem jó a kisebbre és a nagy is kinövi gimi elsőre. Legalább visszajönne belőle egy kicsi. A szürkét szerintem nehezebben adnád el ha úgy alakulna.

Meg hát jó lett volna, hogy akkor netán osztálypénzt úgy szedtek az utolsó két évben és akkor már lett volna induló minden gyereknek, szülőnek sem egyben jelentkezik, max még kiegészítenéd most.

Undorító számomra ez a világ! Minél kevesebb pénze van a szülőknek annál nagyobb az elvárás. Valamint igazából teljesen felesleges egy növésben lévő fiúnak, lánynak beruházni ekkorát, pláne hogy lesz rajta egy óra hosszát. Mert még ha otthon lesz is buli stb gondolom azért a zakót tuti leveszi.

Szóval szerintem elég lenne a fekete nadrág meg a fehér ing.

2017. febr. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Tudom még tél van és ilyenkor mindenki azt hiszi örökké 10 fok lesz és júniusban is vacogni fogunk !! De nem 30 fokban szegény gyerek megsül , gutát kap stb ! Tudjuk a képeken rettentő csini a gyerek meg minden ! De felvesz egy fekete öltönyt , kap egy rakat virágot süt a nap körbe járja a sulit feláll leül !Valamint nem mindenkinek vannak ilyen tehetős szülei ! Egy ballagási ebéd/ vacsora sokba kerül és a gimi is egyre drágább ( gólya tábor , könyvek, alapítvány ) ! Nem mindenkinek van ennyi pénze !
2017. febr. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Fekete öltönynadrág, fekete ing fehér nyakkendő-ezeket az Ázsia centerben vesszük meg, nagytételben lealkudva.
2017. febr. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Igen,az egyedi túlzás szerintem is. De pl öcsémnek problémás volt a dolog,mert 15éves sincs még és már 180felett van,demellé rettentő vékony.
2017. febr. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Egy nyolcadikas ballagásra öltönyt? Ne vicceljünk már... Én sima fehér ing + fekete nadrág kombóban voltam, mint a többi iskolai ünnepségen. Írják itt páran, hogy később is szükség lehet rá, de úgyis kinövi, tehát emiatt felesleges pénzkidobás. (Nekem amúgy a gimiben a szalagavatón volt először szükség rá.) Egy általános iskolai ballagás pedig sehol nincs egy középiskoláshoz képest, mindig azt szoktam mondani hogy annak nagy dolog aki nem tanul tovább, vagy max. valami gyűjtőben folytatja.
2017. febr. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!