Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Hogy van ez? Aki nem megy...

Hogy van ez? Aki nem megy kirándulni annak be kell menni suliba? 18 éves srác vagyok

Figyelt kérdés

le kell igazolni? kötelezhetnek hogy bemenjek?

De most az milyen hogy orvoshoz elmegyek kérni csak úgy igazolást



2017. márc. 6. 15:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, így megy.

Tudod, tanulmányi kirándulásnak hívják, ezért kell bemennie annak, aki nem megy el.

2017. márc. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
és ezért járna igazolatlan? baj lenne ha nem mennék be más osztályba?
2017. márc. 6. 16:02
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen lekell igazolni. Egy napos kirándulás? Kérj igazolást dokitól mondd meg hogy fáj a fejed vagy hogy rossz a közérzeted de őszinte is lehetsz vele ha jófej. Én úgy tudom hogy a szülő is tud igazolni egy pár napot azt hiszem nálunk 3 nap volt.
2017. márc. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
szülői napom nincs
2017. márc. 6. 16:07
 5/10 anonim ***** válasza:
61%
Miért hagyod ki?
2017. márc. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

1 napos lenne

azért hagyom ki mert nincs kedvem, fáradt vagyok most ehhez

2017. márc. 6. 16:17
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor szerezz orvosi igazolást!
2017. márc. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%
Azt ugye tudod, hogy az élet nem így működik, hogy "ma nincs kedvem dolgozni, fáradt vagyok, kihagyom". Neked jelenleg az iskola a "munkahely", az a kötelességed. Mi az, hogy kihagyod a kirándulást? Inkább örülnél, hogy eggyel több helyre eljutsz. Én komolyan nem értem így 34 évesen ezt a fene nagy világfájdalmat a mai fiatalokon...
2017. márc. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
86%
Mi lehet egy osztálykiránduláson olyan megterhelő? Majd néhány év múlva gondolj vissza erre amikor az ( remélhetőleg) iskola mellett dolgozol. Azt mondod, " Ejjj nincs kedvem ma ehhez az egészhez...tök fáradt vagyok...nem megyek dolgozni" Ez nem így működik. Lassan be kell látnod.
2017. márc. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
82%
Igen le kell igazolni vagy bemész .ezt edig nem tudtad?,mi olyan nehéz és fáraszto egy kirándulásba ,mikor tanulni írni nem kell jó esetben,hova menétek amugy hogy nem akarsz menni.?
2017. márc. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!