Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy srac a 2. randira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srac a 2. randira kirandulni hiv,1.5ora kocsival, akkor megkerdezzem, hogy fizessek-e a benzinbe? Vagy ne?

Figyelt kérdés
2014. máj. 3. 22:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem megkérdezheted, nem hinném hogy rossz néven fogja venni a kérdést. Talán még örül is neki, még akkor is ha visszautasítja :)
2014. máj. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jó fej csajszi vagy! Kérdezd meg nyugodtan szerintem azt mondja majd, hogy dehogy, de jól fog neki esni, hogy gondolsz ilyenekre is.
2014. máj. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem kell megkerdezni. A benzinbe csak akkor fizetunk ha telekocsival megyunk.
2014. máj. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ne kérdezd meg.. Mert ha igent mond akkor te leszel megsértődve.. :) Ezt a pasinak kell állnia! Ha én vinnék el 1 lányt randizni úgy, hogy kocsival kell oda menni 1 ft ot nem kérnék.. 17/F
2014. máj. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

#4 ha igent mond, legalább kiderül hogy milyen ;)

kisebb összegnél egyébként tényleg elvárható hogy ő állja, yachtot azért nem kell venni a lánynak..

2014. máj. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Amúgy gondolom milyen komoly kereseted lehet 17 évesen, remélem nem anyuék pénzével vagy ilyen nagylelkű :)

no offense...

2014. máj. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Fizetsd ki az egészet!
2014. máj. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Koszi a normalis valaszokat :)

Szerintem nem kerdezem meg.

2014. máj. 3. 23:36
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha tudod, hogy nemet fog mondani kérdezd meg. Hátha ismered már ennyire. Akkor jó néven fogja venni, hogy gondolsz ilyenekre és nem egy élősködő csajszi vagy.

Ha tőlem kérdeznék, visszautasítanám de örülnék is egyben neki. :)

2014. máj. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Vegulis egyszeruen megoldodott : meg az elejen mondta, hogy utba kell ejtenunk egy masik varost, mert a munkahelye elkudldte valami csomagert. Es igy a munkahelyee fizeti a benzint :)
2014. máj. 5. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!