Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Milyen gyakorisággal beszéltek...

Milyen gyakorisággal beszéltek gyermeketek tanítónénijével?

Figyelt kérdés
És milyen köztetek a viszony?
2017. márc. 7. 20:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Hetente beszélünk, nagyon segítőkész az osztályfőnöke.

Nem napközis a fiam, így mindig az órák után beszélünk.

2017. márc. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

1, és olyankor ő kezdeményezi vagy te? Miket mond el ilyenkor?

Jövőre megy iskolába a lányom, nem tudom még mit hogy szokás :)

2017. márc. 7. 20:43
 3/8 anonim ***** válasza:

Én kezdeményezem szeretem tudni hol tart a fiam. Ezen kívül volt egy csúnya dolgunk. Kikezdtek egy kislányt az osztályból mert "kisebbségi" a fiam is benne volt.

Azóta rövid pórázon van a fiatal úr. Sajnos hajlamos a szorgalmikat, esetleg a versenyekről a papírokat "elhagyni". Kitűnő lett volna de a magatartásával gondok voltak. Hallgattunk az ovis barátokra, egy osztályba járnak és csak bohóckodtak.

Drasztikus dolog, de amíg nem javult a magatartása addig hétvégén nem volt kirándulás, nem mehetett a barátokhoz, ide sem jöhettek. Nem volt nasi számítógép, tv.

Most kezd javulni a helyzet, sokat köszönhetünk az osztályfőnöknek. Rengeteget beszélgetett, és figyelt a gyerekre.

2017. márc. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én sajnos nagyon ritkán találkozom vele, reggel már 7-kor kiteszem a lányom a sulinál és 5-re érek oda érte.

Így hosszabban fogadóórán beszélgetünk, meg néha péntekenként sikerül elkapnom a napközis tanítónénit, mert akkor csak 2-ig dolgozom.

2017. márc. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Elsőben még szinte napi rendszerességgel beszélgettünk, ha nem volt elég a suliban az idő beszélgetni, akkor telefonon, e-mailben is tudtunk egyeztetni.

Most már negyedikes a lányom, egyre önállóbb, így a tanítónénivel való kommunikáció is visszaszorult.

2017. márc. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

"Elsőben még szinte napi rendszerességgel beszélgettünk, ha nem volt elég a suliban az idő beszélgetni, akkor telefonon, e-mailben is tudtunk egyeztetni."


Ez nem túlzás? Nem bántásból kérdezem, csak ha a tanítónő helyébe képzelem magam, akkor vajon hogy tudja az egész osztályt ilyen szinten "ellátni"?

Vagy mi alapján dől el, hogy kinek teszi meg ezt a szívességet?

2017. márc. 8. 13:30
 7/8 nancika válasza:

Ên igazából tanuló vagyok ,de nálunk anya csak akor beszél vele ha valamit szeretne kérdezni pl : hogy eljönne-e értem az osztályfőnök a házunkhoz és bevinne-e a versenyemre (mivel anya nem tud elvinni a tanár meg úgy is megy)

Ez persz változó mert ha a gyerek nagyon rossz vagy baj van vele akkor az ófőnek beszélnie kell az anyukával\apukával.


Van mikor ross jegyekért is beszél a tanárnőm mások anyukájával.

2017. márc. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A fiam másodikos. Én a napközis tanárnénivel gyakrabban találkozom, vele szoktam inkább beszélgetni. De nem minden nap, csak ha van valami. Szól, ha dolgozat lesz, vagy ha valami különlegesebb történt aznap. Az osztályfőnökkel tegnap beszéltem, de előtte pl decemberben. Fogadóórára és szülőire elmegyek, de ennyi. Alsó tagozatos gyerekeknél szerintem ez elég, ha csak nincs valami probléma a gyerkőccel.
2017. márc. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!