Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Meg fogják vonni a Rendszeres...

Meg fogják vonni a Rendszeres gyermekvédelmit?

Figyelt kérdés

Már megállapított gyermekvédelmink van ,de a gyerekek apja vissza akar jelentkezni tartozkodási helyre ahol lakunk a gyerekekkel!!

Ha ez lesz akkorgondolom megvonják mint a huzat a támogatást ugye?

Mert tavaly sem vizsgálták felül!

Volt már ilyen valakinek hogy 1 éven belül újra vizsgálták?

Köszönöm szépen


2017. júl. 7. 19:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Amennyiben a vissza akar jelentkezni azt jelenti, hogy újra elettarsi kapcsolatban lesztek, akkor igen, megvonjak. Nem vizsgálják felül, neked kell bejelenteni, hogy a jövedelmed megváltozott. Ha viszont csak ott él, de nem veletek, akkor nem számít
2017. júl. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem él velünk ,ez a lényeg csak azért kell hogy pestre küldjék a leveleit ,mert itt dolgozik!
2017. júl. 7. 20:00
 3/13 babyboom567 ***** válasza:
100%
Ahhoz nem kell bejelentkeznie,csak bemegy a postára,kér egy levélátirányítást egy címre(szabadon választható,ahova kapni akarja),havi x forint, és az összes levele arra a címre megy onnantól amit megad.Nekem is így volt míg az albiba nem tudtam bejelentkezni.Arra a területileg illetékes postára kell mennie ahova a lakcímkártyája szól,mert onnan kézbesítenek.
2017. júl. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz nem kell bejelentkezni, ezt adja meg mindenhol levelezési címnek, és még fizetni sem kell érte.
2017. júl. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2017. júl. 7. 21:00
 6/13 A kérdező kommentje:

Bocsánat lehet már én nem értem az egészet,tehát tartózkodásinak akarja megadni ezt a cimet ahol a gyerekekkel lakunk de nem fog velünk élni!!

Mivel az ő lakása csak tartásdíj fejében lakhatunk itt legalább nem kell albérleti díjat fizetnünk!!

2017. júl. 7. 21:16
 7/13 anonim ***** válasza:

A lakcim nem jelent semmit.

Ismerős addig nem kapott semmi támogatast míg birosag ki nem mondta hogy egyedulallo. Senkit nem erdekelt hogy a gyerek apja még Mo-n sem járt és nem él veluk. Mindenhova kérték az apa jövedelemigazolását.


A lakcim nem jelent semmiféle jogot vagy kötelezettséget.

A felügyeleti jog es gyt nálatok birosaggal tisztázva. Ezt kerik mindenhova.

2017. júl. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Bocsi egy szóval sem mondtam hogy elváltunk!!

Mert nem!!

Nincs rá keret!Írt egy papirt hogy tartásdíj fejében lakhatunk a lakásában!

2017. júl. 7. 23:22
 9/13 anonim ***** válasza:
80%
A válás ingyenes,kérj méltányosságot.
2017. júl. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Hol ?

Hogyan?

Mire kell hivatkozni hogy ingyen legyen?

Mert ezt mèg senki nem mondta!!

2017. júl. 8. 00:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!