Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Ti milyen táskát vesztek az...

Ti milyen táskát vesztek az elsős gyereknek?

Figyelt kérdés

2017. júl. 29. 15:51
 1/10 anonim ***** válasza:

Sok mindentol fugg:

- iskolaotthon vagy sem? Ha az, akkor csak hetvegen kell az osszes cuccot hazahozni, tehat keveset kell cipelnie.

- tomegkozlekedessel vagy tesoval kar haza vagy veled? Ha veled, akkor jo esellyel ugyis te cipeled... :)


Nalunk iskolaotthon van es en megyek erte. Lesz egy hatizsakja arra, ha egy-egy dolgot haza akar hozni. Emelle lesz egy merev iskolataskaja a cuccoknak, abban nem gyurodnek es tobb evet kiszolgal.

2017. júl. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Merev, ami a földön is megáll, 1 kg körüli súlyú, minimum 2 rekeszes, kívül kulacstartós.

Belmilt vettünk, olyan mintával, amit a fiam választott.

2017. júl. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Most nézem a neten milyenek vannak. Unipap, Derform és a Belmil márkákat néztem eddig. Nehéz dönteni. Ezért kérek véleményeket.
2017. júl. 29. 16:15
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Olyat amire telik,max 10ezer ftbol.amugy könyü,anatomiai,
2017. júl. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ars Unát
2017. júl. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
1 legfontosabb mennyi a max pénz amit tudsz rá költeni.utána jöhet minden más szempont,vagyha türelmes vagy várhatsz pl leárazásokra.
2017. júl. 31. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Belmilt
2017. júl. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Végül ilyet kapott [link]


Igaz nem boltbol hanem használtan vetem de tökéletes állapotba mert a gyerek nem használta akié volt.

2017. aug. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Még egy szavazat a Belmilre!

3 évig használta a lányom, tökéletes állapotban ajándékoztam el, egyedül a kemény talpán látszott a használat.

4.-ben már muszáj újat venni, mert már ciki az elsős táska- mondja a lányom és igaza van. :)

2017. aug. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! Megnéztem az Ars Unákat a Tescoban, ahoz képest hogy kínai elég drágának gondolom. A tartó fülénél elég vékony az anyag könnyen szakdhat szerintem. Ezért erről lemondtam.

Marad a Belmil. Aki ilyet vett, attól kérdezném hogy melyik típust választotta.

A Classikot kicsinek gondolom, talán a Sporty nagyobb és jobb lenne.

2017. aug. 8. 07:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!