Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves gyereknek télre hány...

2 éves gyereknek télre hány overált vesztek majd? Plusz még téli kabátot is?

Figyelt kérdés

2 overálra és 2 téli kabátra gondoltam. Szerintetek elég?

Amúgy overált hol érdemes venni? Esetleg online hol tudnék vásárolni?


2016. aug. 23. 20:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én egy újat szoktam oviba, egy használtat otthonra, ami azért jobb állapotú legyen, hogy ha úgy adódik, helyettesíteni tudd vele az ovisat. De ha nem jártok bölcsibe, otthon vagytok, elég egy is, gyorsan száradnak.

Lidlben az újat, a használtat hol kapjuk, hol turizom.

2016. aug. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen,kettő bőven elég.

Szerintem turizni érdemes vagy a kínaiban,én oveálra soha nem adtam ki sok pénzt,arra valahogy sajnálom,jó a turis is.

2016. aug. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lidlbe érdemes nézni majd. Tegnap voltam, nézegettem volt polár pulóver 2000ért. Ma benéztem a kínaiba egy szimpla pulóver 3000. Jó minőségű a lidl-s.
2016. aug. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

köszönöm

Lidl-ben szoktak lenni overálok is?

Téli kabát is talán?

2016. aug. 23. 22:13
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem felesleges 2-2.

Egy egybe overált veszek, ès egy kètrèszest,ami külön nadrág ès kabát, ez lesz a tèlikabátja.

2016. aug. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Overáll tuti szokott lenni, téli kabátot nem mondom 100%ra.
2016. aug. 24. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szokott télikabát is lenni Lidlben, meg Aldiban is. Csak ugye nem állandóan van készleten, így bújni kell a reklámújságot sűrűn. Nálunk a fiamnak tavaly a télikabátja és az overallja is az Aldiból volt.
2016. aug. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Télikabát is van a lidliban,tavaly leárazáskor vettem neki egy síkabátot is szintén a kik-be télikabátot 2400ft volt a lidlis 1900ft a kik-es.Kik-ben vettem síoverált vagyis csak nadrágot 900ftért. Szóval 2 kabátja lesz és 2 overált tutira veszek még neki.Mi sokat vagyunk kint még télen is muszáj igényli és én is.
2016. aug. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2 overál plusz 2 téli kabát rengeteg, teljesen felesleges. Elég 1 overál és 1 télikabát, ha bölcsis. Az én lányomnak összesen 1 télikabátja szokott lenni télen, ehhez veszek kantáros vízálló nacit, de még itthon vagyok vele 3 éves koráig. Ha bölcsis lenne vennék overált is külön.
2016. aug. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!