Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Milyen jó minőségű tolltartót...

Milyen jó minőségű tolltartót vesztek alsós gyermeketeknek?

Figyelt kérdés
Tavaly Herlitz töltöttet vettem: nagyon rossz minőségűek voltak benne a ceruzák, így azokat hamar le kellett cseréni, és a radírtató gumi is egy hónapon belül elszakadt.
2017. aug. 9. 05:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%

Ilyen előre megtöltötett sosem veszek.

Tavaly a mestermc oldalról lett rendelve, nagyon jól bírja, nem is kopott

De sajna a fiatal úr benne hagyta a ragasztót, szétfolyt így onnan rendelünk másikat

2017. aug. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%

Mindig a gyerek valaszt.altalaban a minta alapjan ugyebar.

Nem veszek draga toltottet,epp az altalad emlitett okbol.

Inkabb veszek olcsobbat,de evente csereljuk.ugy is megunja a gyerek,ujjat szeretne.

2017. aug. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

én nagycsoportosomnak vettem tavaly egy legolcsóbb (pepco, 700 ft) tolltartót. elég sokat nyúzta, bár nem volt mindennapos használatban. Most megy iskolába, azt mondta, nem szeretne másikat. Így csak kicserélem az eredetileg is benne lévő ceruzákat (bár a színesek jó minőségűek, szóval lehet, hogy a 10 színt csak feltöltöm 12-re), meg a filctollak mennek az otthoni színezős dobozba.

Kicsit ki kell pucolnom ésteljesen jó lesz, nem szakadt sehol.

2017. aug. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én a Müllerben vettem tavaly egy Walker márkájút, le volt árazva 3.500,- forintra. Elsős volt a fiam, de a tolltartó olyan mintha új lenne, pedig nyúzta eleget.
2017. aug. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%
Ja, és sima fekete, a gyerek választotta, ez tetszett neki. Én meg örültem, hogy nem mesemintás, így nem kell évente cserélni, ha bírja a strapát.
2017. aug. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
2 tolltartók a volt tavaly,mind a kettő 3ezer Ft körüli,kapta őket,egy jégvaràzsos és egy lovas.Mind a kettő firkàs lett a színes ceruzàktól.Most 1800ért vettünk neki ,egy smileysat a Tesco van,ő vàlasztotta.Most megy màsodikba.
2017. aug. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Scout tolltartója van. Töltötten vettük, jó minőségű Staedtler ceruzák voltak benne. Téli szünetben és most kisikáltam, mert a ceruzák valamennyire összekenték, de tökéletes lesz másodikban is.
2017. aug. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!
2017. aug. 9. 11:38
 9/14 anonim ***** válasza:
7. vagyok: az azért hozzátartozik, hogy rajztagozatos lévén a gyerek 4 sorozat színesceruzát használt el :) De tény, hogy nem mindegy a márkája, sőt azon belül se
2017. aug. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én idén is herlitz töltöttet veszek :(. Hacsak nem választ valami mást. A ceruzák kicsit összefogták a belsejét, azt kisikáltam időnként, de a radírtartó guni "csak" május körül szakadt el. Sőt, vagy 3 szett szinesceruza készletet is elhasznált évközben (na jó, csak a főbb szineket), akkor is herlitzet vettem. De ezek szerint csak szerencsém volt?
2017. aug. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!