Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Évnyitókor csak maga az...

Évnyitókor csak maga az évnyitó lesz, vagy rendesen az már az első nap és délután jön majd haza?

Figyelt kérdés
Nem kaptunk semmilyen értesítőt, csak utolsó ovis szülőin mondták, hogy szeptember 1. 88 órakor évnyitó. Akkor csak megkapja a könyveket és kész? Ilyenkor ott lehetnek a szülők is, tesó? Mármint amikor már a teremben leszünk?
2017. aug. 20. 08:53
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem az óvó nénijét, aki volt, hogy hogy szokott lenni. Azt mondta, semmit nem kell vinni évnyitóra, csak a táskát üresen és a tolltartót, majd a táskában hozzák haza a könyveket. Nem az osztályba kell menni egyből, henem a tornaudvarra, emiatt is felesleges vinni a felszerelést, füzeteket. Tízórai kell és délig lesznek. Mondta, hogy sosem monják el ezeket itt nálunk, nem lesz kiírva sem, ő is vitt mindent anno a gyerekével, aztán meg azt sem tudta hova tegye, amíg tartott az évnyitó. Az első héten ráérek bevinni mindent. Ennyit erről, ezek szerint mégsem én vagyok annyira életképtelen, csak itt nincs semmilyen tájékoztatás.
2017. aug. 26. 11:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!