Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Valaki rendelt már a H and...

Lánc kérdése:

Valaki rendelt már a H and M-től valmit? (nem akarom kiirni a nevét rendesen) A kézpénzes fizetésnél hogyan müködik a kiszállitás? Ugy értem reggel jön a futár vagy délután? És mi van ha épp dolgozok és nem tudom átvenni?

Figyelt kérdés
2016. okt. 6. 15:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Úgy van hogy a szállítás előtti napon küld a DPD futárszolágalt egy e-mailt, hogy a következő munkanapon szállításra kerül a csomag. Ha az a nap nem jó neked akkor felajánlják a rákövetkező 2 napot amit az e-mailben be is jelölhetsz. Ha azok a napok sem jók akkor jobb ha felhívod a futárszolgálatot és egyeztettek. Aztán a szállítás napján küldenek még egy e-mailt amiben megjelölnek 1 órás időintervallumot amikor jönni fog a futár.(pl 11:50-12:50) Nekem mindig betartották ezt az időt, tényleg akkor jött abban az órában a futár amit írtak. A pénzt meg oda adod a futár kezébe majd:D És aláírsz egy "gépen" amin lehetetlen normálisan aláírni:) Ha van még kérdésed kérdezz, már sok rendelésen túl vagyok.
2016. okt. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2016. okt. 6. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!