Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Elsős gyerekednek hány kg-os...

Elsős gyerekednek hány kg-os a táskája? Úgy tudom 3 kg-osnál nem lehet nehezebb.

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy valami törvényben van ilyen, hogy a könyvek számát is úgy csinálták, hogy ne legyen nehezebb 3 kg-nál. Hát nálunk minden nap van magyar, matek, így kb a 19 könyvből csak 3-4 marad otthon egy nap. Tegnap lemértem és 6 kg volt, még nekem is fájt reggel a vállam, ahogy cipeltem és ő haza egyedül fog jönni!
2017. szept. 4. 12:44
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Itt van tőlünk pár 100 m-re az étkező, így onnan 2 perc alatt hazaér és igen, hazajöhet egyedül szülői engedéllyel, megegyezve a sulival. Hát ma sem lett könnyebb a táskája, de mivel járni fog különórára, így heti 3-szor kell majd csak hazacipelnie.
2017. szept. 5. 12:36
 12/13 anonim ***** válasza:
Rákerestem, pontosan hogyan van megfogalmazva ez a három kg-os határ. Hát nagyon vicces, az "iskolába bevitt tankönyvek súlya nem lehet több 3 kilogrammnál". Csak ahhoz még hozzájön a nagy kupac füzet, tolltartó, tízórai, innivaló, magának a táskának a súlya, ja meg pluszban a tesi- vagy úszás cucc.
2017. szept. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hétfőn bevisszünk mindent, pénteken haza. Igy a táskába a többi napokon csak tolltartó üzenő, 10 órais doboz, kulacs van. A hátán kihozza a tele táskát pénteken, én átveszem tőle. Amúgy kb 5-6 kg, ha tele van.
2017. szept. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!