Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Általános iskola első osztályá...

Általános iskola első osztályában mit szólnának egy letöltött és kinyomtatott tankönyvhöz?

Figyelt kérdés
Nyelvkönyvről van szó. A tanár néninek jó a nagyobb testvér régi könyve, akár régebbi kiadás is ...
2017. szept. 12. 00:09
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
Most letöltött könyv vagy tesótól örökölt ? Baromira nem mindegy és nem ugyanaz. A letöltött tankönyvért feljelentést tennék a tanár helyében. Mint sok egyetemen teszik. Ez lopásnak számít.
2017. szept. 12. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%

Utolsó Te hol élsz???

Tudod hogy az egyetemen sok tanár magától mondja, hol lehet letölteni a könyvet?

Semmi baj a nyomtatott könyvvel, főleg ha szépen spirálozva is van, jobb mint egy kitöltött használt könyv.Majd annyit csinálj hasonlítsd össze valaki könyvével, hogy ugyan az e, oldalszámok egyeznek e :)

2017. szept. 12. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
11%
Te hol élsz ? Valóban vannak legálisan letölthető ingyenes anyagok (pl. Pannon Egyetemes Analízis példatár), de ez nem ugyanaz a kategória, mint letorrentezni egy fizetős könyvet és kinyomtatni. Ez igenis lopásnak számít. Ha tetszik, ha nem. Én nem tudom, honnan szalajtottak sok gyikes nőt, hogy ennyire műveletlenek. Eddig az viszi a pálmát részemről, hogy nem egy közülük MAX 30 ezres okostelót venne egy 15 évesnek. Ha venne okostelót egyáltalán. Ez az aztán iformatika tudás a javából xD
2017. szept. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%

3 hát te tényleg teljesen idióta vagy, és még te kritizálsz másokat. Mennyiért kellene szerinted okostelefont venni egy 15 évesnek?!


Kérdező! Szerintem jó kesz a letöltött könyv is, de előtte kérdezd meg róla a tanítót.

2017. szept. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%

Nálunk anno nem engedték az ilyesmit, pontosan azért, mert a különböző kiadások nem feltétlenül egyeznek, akár tartalomban, akár tördelésben.

De itt ha mindegy a tanárnak, hogy milyen kiadás, vagy honnan van, akkor a nyomtatott se hiszem, hogy zavaró lenne. Azért kérdezz rá.

2017. szept. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
hogy őszinte legyek: szerintem a gyereknek nem mindegy :o
2017. szept. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kellett érte fizetni? Mert nekünk a nyelvkönyvet meg kellett venni.
2017. szept. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerezd meg a konyvet. Kismillio bolt van.
2017. szept. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
És abban a kismillió boltban mindeben 10ezer ...
2017. szept. 17. 10:14
 10/10 A kérdező kommentje:

...mindben...


#7:Kaptunk kedvezményt egy boltban, mert sokan rendeltük. Így megvettem.


Számtalan nyelvkönyvem van, sosem sajnáltam rá a pénzt, ha hasznos. De az ált. elsőben használtat az életben nem fogjuk újra kinyitni, mert annyira alap dolgok vannak benne, és ehhez képest szerintem irreálisan sokba kerül.

2017. szept. 17. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!