Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Miért nem lehet egy elsős...

Miért nem lehet egy elsős lánynak kiengedett hajjal lenni suliban? Ma beírt a tanárnő pedig nem ápolatlan és kócos szép hátközépig érő haja van.

Figyelt kérdés
2018. jan. 4. 18:51
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
71%
Mert mindenbe beleleg összekocolodik,stb
2018. jan. 5. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
56%

Csak nekem voltak hosszú hajú osztálytársaim, akik nem kenték össze magukat semmivel?

Nekem vállig érő hajam volt, kesőbb hosszabb, de soha nem kentem bele semmibe... és soha nem kötöttem össze... csak tesin.


Egyebként... Mi értelme a hosszú hajnak kontyban?

Akkor már lehetne rövid is, a felkontyolás csak húzza, és kényelmetlen.

2018. jan. 6. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
66%

12Es! Itt most kisiskolásrol beszélünk nem a nagyobb gyerekekről.

Amikor pl: ir,rajzol,olvas akkor sokszor a haj ráomlik a füzetre és hogy ne kelljen azzal foglalkoznia hogy mindig hátra türögeti igy egyszerűbb ha nincs neki "útban"

És nem kell felkontyolni. Elég egy sima copf, fonás,stb.

Nálunk már oviba is jobban szerették ha a hosszuhajuaknak el van kötve a hajuk

2018. jan. 6. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
63%

Én is elsőosztályosokról írtam. Miért írnék nagyobbakról? :D

5-6 éves gyerekek voltak és mindig ki volt engedve a hajuk. Emlékszem mert én is mindig olyat akartam, de nekem nem nőtt soha akkorára. :)

Aki tudja viselni, azt nem zavarja.

Viszont volt akinek rövidebb haja volt és mindig belelógott, belefeküdt mindenbe ruhával is, nem csak a hajával xd

2018. jan. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
82%

És azt kifelejtettem, hogy nekik fenékig erő hosszú hajuk volt.


Egyebként valakit simán csak zavar, ha másnak a szemébe vagy ide-oda lóg a haja, mert ő nem szereti úgy.

Nekem még gimnáiumban volt egy tanárnőm akit zavart ha valakinek az arcába lógott egy hajtincs, és megigazította xD

Illetve szólt, hogy fogják össze hajuk mert zavarja őket írásnál.

Régebben ő is általánosban tanított, valószínűleg onnan maradt meg ez a jó szokás, csak gimiben ez nem volt éppen releváns. :)

2018. jan. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
92%
Nem jó, ha már annyira ráhajol a papírra a gyerek, hogy zavaróan rálógjon a haja.
2018. jan. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem ha zavarná a kislányt olvasás, számolás vagy bármi közben, akkor csak szólna. Hátközépig érő haj nem lehet annyira vészes. Ha meg zavarja és van nála hajgumi, akkor vagy felköti magának vagy megkér valakit. Egyébként sima üzenetet írt a tanárnő vagy osztályfőnökit (remélem azért nem ezt)? Szerintem amúgy nevetséges, hogy ebbe kötnek bele, azzal a kivétellel, hogy ha esélye van annak, hogy tetves lehet egy másik diák miatt.
2018. jan. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
63%
A mindennapos testnevelés miatt, no meg azért, hogy ne lógjon írás, rajzolás közben az arcába, evés közben a tányérjába. Higiéniai, egészségügyi és biztonsági okokból.
2018. jan. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
36%
Majd ha egyszer hazamegy lekváros vagy ragasztós hajjal, esetleg az osztálytársai direkt vagy véletlen beleakasztanak valamit, vagy akár a gyerek beleakad valamibe, ami miatt komolyabb baja is lehet, kivéve, ha pár szál haja van... stb, de nem hiszem el, hogy sem ebédnél, sem rajz órán, vagy akármilyen órán, és még tornaórán sem zavarja.... Ha szerinted mégsem zavarja, akkor is a tanároknak ez felelősség, mert balesetveszélyes lehet.
2018. febr. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
43%
Ennyire nehez elviselni egy hajgumit?!
2018. febr. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!