Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Olyat csinálhatnak egy iskoláb...

Olyat csinálhatnak egy iskolában, hogy iskolai korosztályos foci csapatba nem vesznek be mindenkit?

Figyelt kérdés

Első osztályban bárki bármire járhatott, így váltották ki a minden napos tesi órákat. Fiam focizott de másodikban már nem járhat, 4 osztályból lett egy csapat. Úszni sem mehet így marad a tánc. Teljesen kiborult, nem akar suliba menni. Iskola váltást nem szeretnék mert amúgy jó iskola lenne és nagyon rendes a tanító nénije is.

Lehet ilyen esetben fellebezni?


2018. máj. 28. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Ha rendes a tanító néni, akkor miért nem vele beszéled meg, hogy mi a megoldás?
2018. máj. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetséges,hogy limit volt megszabva a felvehető emberek számát illetően,és már a jelentkezésetek előtt beteltek a helyek?
2018. máj. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

az előfordulhat, hogy a csapatnak nem lesz része, de attól még nem értem, miért ne járhatna.

nálunk foci isk van. a fiam járt, aztán persze meccsekre csak az ügyesebbeket vitték, meg aki már oviban is focizott, így ő mindig kimaradt. maradt a kosárlabda (ami csak lánykosár volt, de annyira akart menni, hogy bevette az edző az elsős fiúkat is).

viszont így év végére belógott a kis lökött elsős a negyedikesek röplabdájára. a tanítónéni meg azt mondta, akár maradhat is :D


úszásból egyébként még megértem, hogy van limit, de fociból edzésre miért ne mehetne?

simán mondanám, hogy oké táncolni meg nem akar, nem jár (hány tesit váltottak ki sporttal?)


menj és beszélj a tesitanárral. és az osztályfőnökkel is. ő is nagy segítség. én felé jeleztem a hasonló gondjainkat, és ő ment a gyerekkel együtt az edzőhöz megbeszélni a továbbiakat.

2018. máj. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Csinálhat ilyet az iskola. Vidd külön edzésre, ha másképp nem tudjátok megoldani.
2018. máj. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!