Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Szülők, ti mennyire vagytok...

Szülők, ti mennyire vagytok aktívak a szülői közösségben?

Figyelt kérdés

Csak szerintem egy tapló az anyám, mert még soha egy sütit meg nem sütött az osztálybulira, ilyesmikre? Majd a többi szülő úgyis süt, mondja ő. Szülőire se megy, ha nem muszáj.

(Nem az engem érint, hanem a kisebb testvéreimet, anno nem tűnt fel ez ennyire.)


2018. jún. 14. 12:06
1 2 3 4 5 6 7
 11/65 anonim ***** válasza:
71%

"Hétfőn írják ki, hogy szerdán szülői 3-kor. Egy szülőnek így is szabit kell kivennie. De így mind a kettőnek. Márpedig nem úgy működik, hogy kedden reggel szólok, hogy holnap nem jövök vagy előbb megyek."

ez engem megdöbbent. Nálunk vagy elvolt a csoportszobában a gyerek, vagy átment összevont csoportba, ügyeletbe szülői idejére. Ugyanis attól még, hogy 3tól szülői van, ovi és felügyelet 5(6)-ig, ha máshogy nem, dadussal.

2018. jún. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/65 anonim ***** válasza:
66%

10-es, mi az, hogy sz szmks-ok kiosztják, mikor, ki mit vigyen?!


Nos, nem.

2018. jún. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/65 anonim ***** válasza:
69%

Pont azért, hogy mindenkire azonos mértékben terhelődjön a dolog. Ne lehessen hárítani. Egyik alkalommal x dkg szalámit vittem, másik alkalomma, egy tálca sós sütit (a szülőre van bízva, hogy süti vagy veszi), harmadik alkalommal 2 kiló szeletelt kenyeret...

Jobb így beosztani, mert ha tudják, hogy valakinek nehézséget okoz ilyesmire pénzt áldozni, ott annak megfelelően alakítják a dolgotat (pl 20 db műanyag pohár vagy 1 csomag szalvéta nem megterhelő azért általában senkinek)

2018. jún. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/65 anonim ***** válasza:
47%

Azért ez érdekes, hogy mindenki azt írja hogy ő ugyan a kisujját sem mozdítja a gyerekért hogy segítsen. De gondolom az jól jön hogy más a TE Gyerekedért is "zsizseg", ugye?! Undorítóak vagytok már bocs! Lenézitek aki "zsizseg", de a ti gyerekeitek azérz gondolom szívesen zabálják a zsizsegős süteményét, vesznek részt a zsizsegős által szervezett programon és mosolyognak cukin a zsizsegős által szervezett tombolán, stb. Meg a sok fintorgó lusta anya örül, hogy vannak "zsizsegők" akik leveszik a vállatokról a gondját a tanítók és óvónénik ajándékozását illetően. Belehalnátok ha tenni kéne valamit a gyerekekért gondolom.


Nálunk a szülők nagyrésze aktív és jófej, sok közös program van, 1-2 lusta vagy 8 gyerekes roma kivételével mindenki szívesen segít. Ezt adják tovább a gyerekeiknek is, es ez tök jó

2018. jún. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/65 anonim ***** válasza:
12%
tudod, én speciel úgy vagyok vele, hogy ha a gyerekemért nem, akkor ugyan mi másért? Hát naná, hogy ha kell "zsizsegek", ha kell, teperek, ha kell, én leszek a nyalizós anyuka... nem érdekel, hogy más mit gondol, ha a gyerekemnek ettől jobb lesz.
2018. jún. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/65 anonim ***** válasza:
66%

Minimálisan, úgy értem amennyire muszáj: elmegyek szülőire, anyák napjára stb. de nem vagyok (és nem is leszek) SZMK-s meg ilyenek és a legnagyobb sütisütögető sem én vagyok a szülők közül, pedig amúgy nagyon szeretek sütni.

Nagyon introvertált (mondhatni antiszociális) vagyok és rosszul vagyok mindenféle közösségtől így kerülöm az ilyeneket amennyire csak lehet de persze a gyerek az első: nyilván miatta azért megerőlteti magát az ember.

2018. jún. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/65 anonim ***** válasza:
34%

"Utálom is a túlbuzgó szülőket, akik egymást tapossák, hogy minél több mindent tudjanak megszervezni.

Jelenleg ovis a lányom, szeptembertől iskolás lesz. Az iskolában sem lesz ez másképp."


Szép anya lehetsz. Kívánom, hogy a gyerekednek egyszer azt mondják hogy kicsim te ne sündörögj a rágcsás asztalnál/tombolánál/ajándékok körül mert anyád 2 szalmaszálat nem tett ezért a buliért.

2018. jún. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/65 anonim ***** válasza:
72%

17

Ezt kívánod egy gyereknek?! Mennyire érzelmileg retardált az, aki ilyet mond egy gyereknek, azt a szülő elleni bosszúra használja fel, és ezt kívánja is valaki gyerekének?!

2018. jún. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/65 anonim ***** válasza:
26%
Ne haragudj de egy ilyen önző, lusta disznó anya mellett már nem mindegy?!
2018. jún. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/65 anonim ***** válasza:
66%

13-as:

Hát ... be kell adni x pénzt, és aki ráér és önként vállalja, az majd megveszi, amit kell. Nálunk így van. ugyanis nem ér rá az ember állandóan ugrálni minden hülyeséggel. Kiválóan működik.

2018. jún. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!