Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Elsős lány gyermekedet milyen...

Elsős lány gyermekedet milyen ruhába öltözteted/öltöztetted? Jó a póló leggins viselet, mint az óvodában, vagy inkább más?

Figyelt kérdés
Mindenkinek köszönöm a választ, senkit nem fogok pontozni

2018. aug. 23. 11:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Legging, farmer, pamut nadrág, barsonynadrag, ingek, pólók, tunikak.
2018. aug. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
Normális ruhát viselt mindig. A leggings tunikához való, pólóval nevetséges, mivel nem nadrág.
2018. aug. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%
Óviban sem adok rá leggingset, csak ruha alá, mivel az nem nadrág. Farmer, vászonnadrág, legtöbb esetben ruha vagy szoknya, időjárástól függően harisnyával vagy anélkül.
2018. aug. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
58%

Amiben akarnak menni.


Oviban rengeteg ruhát hordtak, ott még ment, hogy sokszor királylány ruha. Persze iskolába már nem vesznek fel kosztümöt csak farsangkor. De amibe akar menni. Leggins állandó darab, és sokzsor csak poloval, mert ahhoz van kedve. Ha valami nagyon nem illik össze akkor rászólok, de ennyi.

2018. aug. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%

Pólók általában ingek esetleg galléros pólók. Szoknyát ruhát nem hajlandó felvenni így az kimarad.

De pl én melegítőt sem adok rá, szerintem az nem utcára való

2018. aug. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%
Leggings tunikával, vagy szoknyával és felsővel. Harisnya szoknyával és felsővel. Ha hidegebb van, vastag harisnya, leggings. Ha ennél is hidegebb van, ráadom a termó nadrágot (ezt bent leveszi, így alul marad a harisnya vagy leggings), ha ennél is hidegebb van ráadom az anorákot.
2018. aug. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%

Tökéletes. Mondjuk engem tavaly meglepett, hogy mennyi gyerek jár melegítőben suliba. Oviba én is úgy vittem a gyereket, mert nagyrészt udvaron voltak, kősztak, másztak, de a suliba farmer vagy vászonnadrág volt az alap.


A leggingshez azért annyit hozzátennék, hogy egy kisszoknya vagy rövidnadrág kellene rá (vagy ruha felülre), ugyanis alapvetően alsóneműről van szó. Nyáron sem bugyiban és pólóban van a gyerek.

2018. aug. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%
Nekem igaz fiam kezdi most az elsőt, de azért válaszolok. Sosem volt farmeres, mert ugye sokkal kényelmetlenebb mint a melegítő. Most sulira vettem neki 2 farmert, (mégis csak nagyfiú), 1 vászon nadrágot, meg 5 melegítő nadrágot. (Name it) nem mintás, egyszerű, jószabasú, jó anyagú nadrágok. Mivel ismerem a gyerekem, tudom, hogy a kényelmet többre értékeli, mint a flancolást, így szerintem nem lesz nagy kedvenc a farmer. :)
2018. aug. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
49%
leggins+póló, leggins+kisruha, ezekkel a kombókkal igen. pólóval vegyen nadrágot. (szerintem ne farmert, inkább valami melegítőt vagy ilyesmit, a farmernek hátul zsebe meg szegecsei vannak, k rva kényelmetlen hosszú órákig ücsörögni benne)
2018. aug. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
85%
A melegítő otthonra való, meg sportolni, iskolába menni benne rendkívül igénytelen. Bár nalunk is a nagy többség abban jár.... Ünnepségre meg fehér pólóban és farmerben, tornacipőben....
2018. aug. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!