Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gaz ha több hónapig ugyanazt...

Gaz ha több hónapig ugyanazt a cipőt hordom?

Figyelt kérdés
L

2018. júl. 17. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2018. júl. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Már miért lenne gáz? Sosem értettem azokat, akiknek van 5 pár cipőjük. Én egyet hordok, ha az tönkremegy, veszek egy újat. Sosem volt 4-5 pár cipőm. Mondjuk én fiú vagyok, lányoknál azért vannak különböző cipők más és más eseményekre, de akkor is. Szerintem semmi nincs abban, ha egy cipőt hordasz hosszabb ideig.
2018. júl. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

Én tuti nem tartom annak. 10 évig ugyanabban a bakancsban jártam, mielőtt a mostanit megvettem, jól bírta :) Nem szeretek ruhafélét venni s elég nekem egy kényelmes cipő (meg egy könnyebb cipő, egy alkalmi cipő s egy szandál sem árt, de az év nagy részében a bakancsot hordom s a szandálam előtt egész nyáron is azt hordtam).


Ez nem olyan, mint a többi ruha, egy is elég belőle, ha az ember s a körülményei olyanok (nyilván ha elegáns helyen dolgoznék vagy nőiesen öltözködnék, nem mehetne ugyanaz a cipő, mint amiben sáros erdei utakon trappolok).

2018. júl. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért, havonta ki kéne dobni és újat venni, vagy mi? :D
2018. júl. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Abban lehet gaz, hogyha ugyanazt a cipot hordod, akkor a labad torzulhat. Azt mondjak az okosok, hogy legalabb ket cipo kell es naponta valtva hordani.
2018. júl. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz! Én minden északban kb két cipőt hordok felváltva (pár kivétellel), de mindig van kedvencem ami amikor csak tehetem rajtam van. Ha szereted, illik hozzád, kényelmes, hordd csak nyugodtan!
2018. júl. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem gáz, én évekig hordok egy cipőt (mondjuk most 5-öt hordok felváltva)
2018. júl. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!