Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Elsős lány gyermekedet milyen...

Elsős lány gyermekedet milyen ruhába öltözteted/öltöztetted? Jó a póló leggins viselet, mint az óvodában, vagy inkább más?

Figyelt kérdés
Mindenkinek köszönöm a választ, senkit nem fogok pontozni

2018. aug. 23. 11:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
94%

Hasonlóan fogom öltöztetni, mint az óvodában. Mondjuk ott még felvette a melegítőnacit kinti ruhának, most azt már nem adok rá. Viszont farmert se, mert abban se játszani, se egész nap ülni nem kényelmes. Leggings és puha gumis derekú nadrágokat tervezek adni rá. Póló, tunika. Télen bélelt nadrág majd harisnyával és szoknya bentre.

Nem jutott sose eszembe, hogy a póló és leggings nem jó együtt egy 5-6 éves gyerekre, egyáltalán nincs alsónemű érzetem ha ilyet látok. Felènk igen sok kislány hordja a hosszú ill. 3/4es h&m-es leggingseket csak pólóval.

2018. aug. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
85%
Utolsó vagyok: az jutott még eszembe, hogy az oviban nem is szerették a tunikát. Levetették és pólóra kellett cserélni kinti játékhoz így inkább alapból pólót adtam rá a leggingshez.
2018. aug. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
polo legings,vagy ruha .
2018. aug. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
84%
Nekem még csak 2,5 éves a kislányom, bölcsis, de novemberben kezdi a sulit. (Külföldön élünk, itt 2,5 éves kortól mennek suliba, minden 2. hónapban lehet kezdeni, de 3 éves korig el kell kezdeni a sulit legkésöbb.) Most kezdtem el már rajta is cikinek érezni a poló+leggings kombót (eddig se gyakran hordta, inkább hosszítottak polókkel, tunikákkal), de a suliban már biztos csak max tunikával kap leggingset. Jeggingssel inkább adok rá szívesebben polót is, azért picit hosszabb fazont, de nem teljesen tunikát. Egyébkén ruhát fog fordani, téli kord shortot harisnyával, leggingset tunikával, puha farmert/jeggingset polóval. Itt nálunk bölcsiben sincs senkin macinaci, max egy két kisfiún, de kislányon sose láttam még, a suliban meg tuti már senkin se.
2018. szept. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!