Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Elsősnek hogyan jelölnétek a...

Elsősnek hogyan jelölnétek a ceruzáit, irnátok rá a nevét?

Figyelt kérdés
2018. aug. 31. 08:08
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Alkoholos filccel ráírtam a monogramját.
2018. aug. 31. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
71%
Èn ezt nagyon jól megoldottam. Minden dologra ami az övé egy pici egyszerü virágot rajzoltam alkoholos filccel. Ilyet más anyuka nem tett, így a tanárnéni is tudja, hogy a lányomé a virágos cuccok. Leginkább azért kell, mert több gyereknek is van ugyan az a márka.
2018. aug. 31. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
71%
Én pici öntapadós cimkére ráírtam a nevét és azt ragasztottam rá. Óvodai jelét is rárajzoltam.
2018. aug. 31. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Alkoholos filccel mindenre rairtam a nevét.
2018. aug. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
50%
Sehogyan. Vettem 3 garnitúra ceruzát, és annyi.
2018. aug. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

elsőben olyan ceruzája volt, aminek a végén volt egy fehér sáv, arra írtam alkoholos filccel a nevét. nem flancoltunk, valahonnan kapta évekkel korábban, nem is tudom már milyen márka.

DE kipróbáltam grafitokra mindenféle verziót és működik:

-éles késsel egyik lapról lefaragsz egy kicsit és odaírod a nevet

-ugyanez kés nélkül dörzspapírral

-hibajavító szalaggal (vagy mi a neve ennek a tekercses izének, amit csak végig kell húzni a lapon) húzol egy névnyi csíkot a ceruza végére, jól rásimogatod (pl egy papírzsepin keresztül) és arra írsz alkoholos filccel

-ugyanez hibajavító festékkel is működik, csak büdös és száradnia kell.

2018. aug. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
42%

Nem teljesen értem, miért kell ez a jelölgetés. Miért csináltok plusz munkát magatoknak? Nincs elég? :)


4 gyerekem van, a kisikolástól az egyetemistáig, és csak mostanában hallom ezt a ceruzajelölgetős hülyeséget. Soha, egyiknek sem tűnt el nagy mennyiségben a ceruzája az iskolában.


Semmi értelme.

2018. aug. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
90%

"Nem teljesen értem, miért kell ez a jelölgetés"

Ha az iskolában külön kérik, hogy így legyen, akkor nem jó úgy indítani az évet, hogy az ember csakazértsemertazenyémnemhülyeésvanelégceruzaotthonamúgyis alapon nem csinálja meg.

Nálunk nevet kértek kifejezetten. Nem kisvirágot, nem csillámpónit, nem ovis jelet, hanem NEVET. pl azért is, hogy a gyerek tanulja meg felismerni a saját nevét, illetőleg nyilván ne keveredjen el semmi. Mondjuk szerintem mindegy, hogy a zöld ceruza az éppen kié, ha ugyanolyan zöld, darabra legyen meg... de a gyereknek nem mindegy.

2018. aug. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
32%
időd mint a tenger...
2018. aug. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
34%

8

Ez nem csakazértis, hanem fölöslegesség, foglalkoztató óra tanító nénitől uncsizó anyukáknak. Komolyan mondom. Eddig sem kellett, ez után sem fogok ilyennel foglalkozni, mert ez hülyeség. A gyerek berakja a ceruzáit a tolltartóba és kész.


Nem, nem azért, mert nemtörődöm mamzi vagyok, sok. Iskolai alapítvány, szmk, tökömtudja, mindenben benne vagyok. De ez ostobaság, céltalan, értelmetlen és a szülőnek kiosztott, l'art pour l'art hülyeség.

2018. aug. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!