Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Milyen tankönyvből tanul...

Milyen tankönyvből tanul alsós gyermeked? Matek és olvasás/irás tantárgy 1-4. osztály érdekel.

Figyelt kérdés
Köszönöm szépen! Csak kíváncsi vagyok

2018. nov. 2. 09:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Minden tankönyve, munkafüzete mozaikos most másodikos, elsőben is csak mozaikos könyvei voltak. Az angol könyv, munkafüzet az project.
2018. nov. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Mozaikos

Aki azt írta, hogy nem látta még a könyveket és füzeteket, azt jelenti, hogy sose visznek haza leckét?

Nálunk hétközben is van, hogy marad lecke és vannak szorgalmi feladatok. Most a szünetre pedig vagy nègy könyvben és füzetekben van feladat.

2018. nov. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
39%
Így van. Soha nem hoznak haza leckét. Nem is fognak. Az az iskola nézete, hogy otthon játszani, mesétolvasni és pihenni kell. Ne akarjuk, hogy többet "dolgozzanak" mint egy felnőtt. Ki is hangsúlyozták, hogy ne gyakoroltassuk őket otthon. A suliba megtanulják amit kell. Egyedül a logopédia amit hazahoz, hogy napi 10 percet gyakoroljuk a hangokat. Többek közt ezért is vittem ebbe a suliba, mert szerintem ez a jó hozzáállás.
2018. nov. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
74%
Ak. Most elsős, de nincs lecke. A mindennapi házi feladat nálunk, JÁTÉK!!!
2018. nov. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
OFI, 3. osztály. Tavaly volt Mozaikos is.
2018. nov. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nálunk sincs lecke, de az olvasást se úgy kell elképzelni, hogy mondatokat olvas. 2-3 betűt kell összeolvasni. Angol tanszakon kezdett, ebből is csak játékosabb “lecke” van, színezni kell és csak azt mondja, amit lát a képeken. Én azért kérdeztem, hogy aki nem látta még a könyveket, az hogy lehet, hiszen engem pl érdekelne, még ha nem is hozza haza a gyerek a könyveket, hogy miből tanulnak, stb.
2018. nov. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy offolok, de muszáj megkérdeznem: akik írták, hogy nincs lecke, és sosem kell hazavinni a könyveket, ott a gyerekek „sima” állami suliba járnak?
2018. nov. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
ofis másodikos.
2018. nov. 3. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
#17-es. Bár mi hazahozzuk a könyveket, de tanulni sosem tanulunk itthon, úgyhogy épp bent is hagyhatnánk. Nálunk van lecke, de mindent megcsinálnak a suliban, a verseket is megtanulják bent a napköziben. Itthon már nem nyüstölöm, nincs is rá szükség. Most harmadikos. És igen, sima állami iskola.
2018. nov. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!