Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mikortol kell elkezdeni a...

Mikortol kell elkezdeni a gyokeres atismetlest az erettsegire?

Figyelt kérdés
Olyanoktol kerdeznem,akik tanultak az erettsegire,hogy mikor kezdjem el a magyar es a tori atolvasasat? A matekot minden nap ismeteljuk,az angol meg mar megvan :)

2014. dec. 11. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Masodik félévben kezdtem.
2014. dec. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez nagyban függ attól is, hogy mennyi maradt meg a korábbi évekből, mekkora a teherbírásod, mikből emeltezel, hová készülsz fölvételizni stb...én január elején álltam neki a tanulásnak.
2014. dec. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát töri meg magyar olyan,h sose elég belőle az ismétlés.szerintem attól függ,h mennyire akarod jóra megírni.

Pl,ha hármas a cél,akkor még nagyon ráérsz ,ha pedig annál jobb,akkor januárban azért érdemes. Idén még szerintem nem érdemes,addigra azért sok minden elfelejtődik.

Én pl irodalom írásbelire nem készültem semmit, mert nem volt ötös a cél,de úgy voltam vele,h összeszedtem annyi ismeretet ,h tudjak verset elemezni,meg a költőkről tudjak pár dolgot , és a szóbelivel együtt 4-es lett ,kis híján ötös. Ezt csak azért mondom,h ha ötös a cél,akkor napirendet kell csinálni,számold ki,h egy hét alatt kb hány oldalt tudsz alaposan átvenni.

Szóbeli érettségi előtt meg lesz bőven idő,arra maximálisan fel lehet készülni . Főleg annak ,aki tanult az évek során, te is ilyen lehetsz.

Töriből meg ha annyira még nem is kezdenél el készülődni,akkor ajánlom,h tananyagon kívüli dolgokat nézegess ..pl képeket ,személyeket, térképet elemezz , amik majd jól fognak jönni érettségin .

2014. dec. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!