Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Elsős a lányom . Gond az hogy...

Elsős a lányom . Gond az hogy ha nem ugy van valami ahogy ő akarja akkor morcos és dühös . Hogy szoktassam le róla? Mindig ő akar mindenkit irányitani. Másik meg az hogy ha kezd beszélni minden 2. szó közt . È. è van. Hova vigyem?

Figyelt kérdés

2018. nov. 7. 08:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy nem ő a világ közepe, majd megszokja. Lehet, az oviban olyan közösségben volt, ahol ő tudott irányítani, itt pedig most van nála erősebb személyiség is. Tudod, az erősebb kutya ba... ez van. Majd beilleszkedik, megtalálja a helyét és rendben lesz minden.

A másik dolog: nemsokára vége a negyedévnek, jönnek a fogadóórák. Kérdezd meg a magyartanítót, hogy ez szerinte mennyire zavaró, ajánlja-e logopédus bevonását. Így nem lehet tudni, mi a baj. Lehet, csak gyorsabban forog a nyelve, mint az agya és kellenek közben ezek a szünetek, hogy utolérje magát a gondolataival, de az is lehet, hogy logopédiai probléma, és pl rosszul veszi a levegőt beszéd közben.

2018. nov. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elfárad. Az enyém is visszament dackorszakosba elsőben, aztán második félév közepére már újra normális volt. A suliban egyébként nem volt vele gond, itthon nekünk engedte ki a gőzt.
2018. nov. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
42%
Ó az enyém hisztizik, sikít minden este. Mikor épp miért. Mindig talál valamit. Nem akar enni, nem akar fürdeni menni, nem akar fogat mosni. Nem nyer a játékban, nem sikerül valami épp elég ok a visításra. :-( Szerintem éhezik, válogatós, fáradt, túl sokat kell ülni, koncentrálni és van, hogy csak a fele vizet issza meg a kulacsából. Szóval ezer oka lehet, hogy itthon tombol. Etetem, itatom, időben fektetem, ennél többet nem tudok tenni és lassan megőrülök. Nem szeret iskolába menni, lehet ez is így jön ki. Mielött valaki azt írja, hogy meg kell nevelni, írom, hogy nagyon jól viselkedik az iskolában, mindig dicsérik. Egész nyáron nem volt vele hasonló gond, bár fürdeni mindig nehéz este elvinni és a fáradtság, ehség eddig is hiszti okozó volt nála.
2018. nov. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. nov. 26. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!