Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Felelőtlenség így babát...

Felelőtlenség így babát vállalni, ahogy Hódi Pamela is tette?

Figyelt kérdés

[link]


Most nézem ezt a videót, nagyon szeretem Pamelát. De elgondolkodtam azon, amit mondott, így felelőtlenség a gyerekvállalás? Mi lesz tényleg később, ha valami gáz van? Albérletből utcára? Ti hogy vagytok vele?


2018. jún. 13. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:
38%
Magyar fiatalok 90%-ának ugyanez a helyzete..
2018. jún. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az én ismerőseim közül senki(!) nem szült albérletbe. (megyeszékhely) Ellenben sok a hiteles, de azok max 5 éven belül lejáróak.
2018. jún. 13. 13:21
 3/3 anonim ***** válasza:
29%

Sajnos a hiteles is olyan, hogy ha nem tudja fizetni viszi a bank..

Sok magyar ember van ilyen helyzetben, hogy mi lesz ha és ebben az országban nagyon sok olyan kérdőjeles mondatot feltehet az ember, hogy mi lesz ha?

Nekem van gyerekem.De másodikat már nem merek vállalni, mert bármi történik fel is kell tudni nevelni őket és minden olyat meg szeretnék adni neki amit kell.Már elkezdtem ,,spórolni" a nyugdíjra is, mert mire oda érek biztos lesz kb 30% amit az állam fizet a többit meg oldja meg mindenki maga.

2018. jún. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!