Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Volt olyan iskolai felszerelés...

Volt olyan iskolai felszerelés, amit hamarabb megvettél, mint ahogy a gyermeked iskolába ment?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok, hogy még meg sem született, de már kockás füzeteket válogattál, stb..

Hanem arra, hogy előtte lévő évben már megvettetek 1-2 dolgot. Pl. iskola táska, stb.


Ha igen, akkor miket vettetek?


2015. márc. 5. 12:22
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Azért 1-2ével elöbb nem de mondjuk a ballagására vagy ha szülinap,névnapja van még suli elött akkor igen.
2015. márc. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát mi kb fél évvel sulikezdés előtt kezdtünk el nézelődni, de a legtöbb dolgot nyár végén, szeptember elején vettük meg, nagyon sok minden volt ami a szülői értekezleten derült ki. Volt amire pénzt szedtek be és egységesen vettek mindenkinek. Most viszont vettem pár dolgot már jövőre, füzeteket, füzettartókat, tornazsákot, öntapadós borítót mert le volt árazva 70%-al. Mondjuk ezek akár év közben is kellhetnek, néhány tartalék mindig van.
2015. márc. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is pont ilyen dilemmában vagyok most.

Tegnap kezdtem el nézegetni a fiamnak sulis dolgokat.

Sok mindenünk van,mert van egy 4 évvel idősebb bátyja.

Még füzet is megmaradt rengeteg.

Most azt mondja a kisfiam,hogy Repcsis dolgokat szeretne,de félek,hogy megveszem,szeptemberig százszor meggondolja magát!

Viszont radírból ceruzából sosem elég,ezeket apránként meg lehet előre venni.

Táskát sem veszek előre,hátha lesz valami akciós.

2015. márc. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A kisebb nekem is nagy repcsis. Mondogatja hogy neki majd repcsis cuccai lesznek. Ha jó akciót látok, akkor veszek ezt azt, de nagyon nem vásárolok előre.
2015. márc. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hm, én is dilemmáztam ezen. A tavalyi sulikezdő-szezonban próbálgattam rá táskákat is, hogy melyik fazont felejtsem el teljesen, illetve mit találunk praktikusnak, na meg milyen árak vannak stb...

Karácsony után elkezdtem borítékba gyűjtögetni, mert úgy voltam vele, hogy majd adnak pontos listát hogy mit kérnek, de azért nyitott szemmel jártam és már vettem ezt-azt nagy akcióban, ami tuti kelleni fog.

kb egy hónapja kifogtam egy szuper táska-szettet, így megvettem. Nagyon örül, rendszeresen játszanak az öcsével iskolásat, nem hiszem, hogy ráun sulikezdésig. Van benne tolltartó, tornazsák, uzsidoboz, kulacs.

Persze uzsidobozt meg italosüveget veszek majd tartalékot, + tartalék tornazsáknak jó lesz a mostani ovis zsákja.

Vettem szintén nagyon jó áron egy csomó hb-s minőségi grafitot, két színescerka-szettet, néhány radírt bár majd úgyis csak mikulástól használhatják. Vettem jó hegyezőket, olyan ragasztókat aminek az egyik vége stiftes, a másik folyékony. Van szép füzetbox meg A4-es mappa, de nemtom használni fogják-e így elsőben.

Tempera, vízfesték, ecsetkészlet, ecsettál és törlő, gyurma, filctoll, írólap, rajzlap, színes hajtogatóspapír, betűkészlet, számolókorongok és pálcikák tuti kelleni fog, de még nem vettem. Füzeteket sem, néhányat kapott ajándékba ugyan, de ez csak pár db. Ja, meg füzet-könyvborítót se vettem még... meg még biztos lesz 523 dolog felírva a listán májusban, majd utána elkezdek nézelődni célzottan... biztos egy vagyon lesz, beleértve az őszi ruhatárbővítést is. ezért is gyűjtögetek borítékba...

2015. márc. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ja, postairónt is vettem 4-et, meg ruhába varrható névcímkéket, biztos ami biztos...
2015. márc. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!