Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Beiratnatok a gyereketeket...

Beiratnatok a gyereketeket egy 2 millios maganiskolaba?

Figyelt kérdés

Mashogy fogalmazok: Mennyi evi keresettol fizetnetek be a gyereketeket egy 2 millios gimnaziumba?

Ne irjatok kerlek olyanokat, hogy semmikepp sem meg ha 300M-t keresnetek evente.


Pl 10 m-nal. Vagy 30. Egyszeruen csak kivancsi vagyok. Egyik ismerosom 10-12 t mondott de en annyitol biztos nem iratnam be a gyerekemet. 30 milliotol talan



2018. dec. 3. 16:51
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
69%
Évi 30 millió? Nettóban? Az havi kb 3 milliós fizu. Hol élsz te?...
2018. dec. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Ez most teljesen mindegy. En szemely szerint 10-12 millio / evi keresetnel biztos nem aldoznek abbol 2-t a gyerekem oktatasara. 30 milliotol talan mar igen.
2018. dec. 3. 16:57
 3/29 anonim ***** válasza:
69%
Én anno külföldön 16 ezer €/év gimibe jártam.nagyon megérte.A szüleim akkor viszont ketten összevéve kb.500 ezret kerestek évente.Ezt a szülőnek kell tudni,hogy mennyire jó a suli,mennyire fog számítani a továbbtanulásban,vagy csak egy újgazdag nevelde.Én ha lenne rá pénzem,és nem csak azért lenne ilyen drága mert egy rongyrázós "újgazdag" gimi akkor tuti ha 10-12 t keresnek beíratnám.
2018. dec. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
86%
#1.A kérdező nem írta mit dolgoznak.Lehet egy menő cég tulajdonosai stb...Azért 3 millió nem lehetetlen...
2018. dec. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Tok mindegy ki mit ir amugy, csak szemelyes velemenyre lennek kivancsi. Tudom-tudom, mindenki mas, de nagyon erdekelne.
2018. dec. 3. 17:05
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem irtad kérdező, hogy a 2 millió az havi vagy éves költség? Ha éves, akkor 12 milliótól neccesen de bevállalható, ha havi, akkor nyilván 30 millios keresetnél is átgondolandó.
2018. dec. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
71%

"Ne irjatok kerlek olyanokat, hogy semmikepp sem "


És miért ne írjunk olyat, ha így gondoljuk?

2018. dec. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Azert mert nem ez a kerdes. En ertem, hogy biztos a legtobb ember nem iratna be a gyereket egy ilyen draga gimnaziumba, de en nem olyan valaszokat varok, hogy: “En nem iratnam be”. Tartsatok tiszteletben, semmi ertelme ide irni hogy nem iratnad be.
2018. dec. 3. 17:21
 9/29 A kérdező kommentje:
2 millio evente. :) 2 millio/9 honap. Ha honaponta kene annyit fizetni, azt nem hiszem, hogy bevallalnam!
2018. dec. 3. 17:22
 10/29 anonim ***** válasza:
90%
de én nem azért nem íratnám, mert drága, hanem mert erős és jó iskolába íratnám csak - és az, hogy fizetős sajnos egyáltalán nem garantálja, hogy jó is.
2018. dec. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!