Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Angliai anyukák, milyen volt...

Angliai anyukák, milyen volt a korai iskolakezdés?

Figyelt kérdés
Nyáron lesz 4 éves és ugye szeptembertől kötelező az iskola. Ő lesz az egyik legfiatalabb.
2019. jan. 11. 22:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
22%
Nem kötelező, csak lehet. :) Mi is most ősszel kezdjük, de magántanulóként. A reception mèg nagyon jàtékos, nurseryt àtvezeti a suliba. Ha aggòdsz hogh fogja bìrni, kezdhetnètek fèlnaposkènt. Kicsit gonosz lesz a megjegyzèsem, nagyon sok angol nem tùl okos, biztos jol fog menni a gyerekednek a tanulás a többiekhez képest.
2019. jan. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
59%

Mi is kint élünk, szerintem könnyebbem ment a beszokás mint az oviba otthon.

Magán suliba jár, most 5 éves. Egyik nagyon fontos amit imádnak a gyerekeim, az uzsonnás doboz, bento box.

2019. jan. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Első, ha nem akartam volna hogy kezdje, akkor azt külön kérvényezni kell , a kérvényt egy szakemberekből álló csoport vizsgálja felül és nagyon nyomós indok kell hozzá , hogy engedjék , hogy ne kezdje a receptiont. A helyi council oldalán megtalálod.
2019. jan. 12. 01:02
 4/14 A kérdező kommentje:

De azért köszi a választ! (Nem szoktam pontozni)

2- es, köszi!

2019. jan. 12. 01:03
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan nem Anglia, hanem Hollandia, de nekunk bejött. Az elso ket ev kb olyan, mint Magyarorszagon az ovoda.
2019. jan. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Irtam neked privatban.
2019. jan. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
36%
Arra kell sok engedély, ha azt szeretnéd, hogy egy èvvel kèsőbb kezdje. Ha nem akarod, hogy kezdje, akkor nem íratod be, ès annyi. Viszont akkor is tanköteles 5 éves kortòl.
2019. jan. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Angliában hány éves korban kezdik a betű és szám tanulást,tehát hány éves kortól kezdenek ott a gyerekek olvasni,írni tanulni?
2019. jan. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az első két év tényleg inkább olyan mint az ovoda. Ismerősünk lánya most 8 évesen folyékonyan ír, olvas komolyabb könyveket is. Emlékszem nálunk 3.ba-4.be még szótagolva olvasott a legtöbb ember.
2019. jan. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

8- as valaszolo, ha augusztus 31. ig betolti a 4-et, szeptemberben megy es akkor kezdenek irni , olvasni tanulni. Jatekosan.

Az enyem most ovodas, 3,5 eves, de itt is mar hetente megtanulnak egy betut.

2019. jan. 14. 03:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!