Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Másodikos gyermeked általában...

Másodikos gyermeked általában tudja miket kell hazavinnie a suliból és haza is viszi?

Figyelt kérdés
2019. febr. 23. 12:22
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Igen, minden nap előre szólok neki, ő szépen felírja a jegyzetfüzetébe és hazajövetel előtt összeszedi.
2019. febr. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Van, amikor ott marad, de szerencsére ritkán. De nem csak ő van vele így. Az osztály jó része néha-néha bent hagy valamit.:)
2019. febr. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
20%

Mit kellene haza hoznia?


Nálunk csak a házi feladatot hozzák haza azt megcsinálja és vissza viszi. Mindig azt a házit hozza amit aznap kiadnak neki.

De házit soha nem felejti el, söt általában sokszor már haza sem hozza, mert az orán olyan gyorsan késsz van, hogy tudja mi lesz a házi és elöre ott megcsinálja mialatt a többiek az órai munkát befelyezik...

2019. febr. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"Mit kellene haza hoznia?"


Mondjuk a füzetet, vagy munkafüzetet, amiben a leckét kell csinálni. :) Ha otthagyja, nincs mibe megcsinálni, nem? :)

2019. febr. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igen, pl. a házihoz szükséges dolgokat vagy tornazsák.

Ezeket magától "kell" egy ilyen korú gyereknek tudni vagy elvárható, hogy a tanítónő figyelmeztesse?

2019. febr. 24. 14:16
 6/9 anonim ***** válasza:

Fogalma sincs. Csak a rutinszerű dolgokat pakolja össze: uzsonnás doboz, kulacs, éthordó, tolltartó. Ennyi.

Az olvasókönyvét én teszem be szinte minden nap, ha házi van itthonra, akkor azt pedig a tanítónéni rakatja el velük a táskába.

2019. febr. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.


Szerintem lányoméknál is úgy van, hogy amikor a tanárnéni mondja mi a házi akkor azt rögtön elrakják a többi dolgot meg vissza adják a tanárnéninek.


Még szeleburdi elsösöm sem szokott otthagyni ilyeneket. 1x fogta össze a könyvével és felejtette ott, de az véletlen volt.

2019. febr. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
49%
Én végzős iskolás vagyok. De emlékszem mi magunknak pakoltunk otthon is meg az iskolában is 1. Osztálytól kezdve. Meg volt az órarend, bár én akkor már tudtam olvasni, de piktogrammok is voltak (pl.: rajz-ecset, olvasás-könyv, tesi-labda, stb.) és az alapján pakoltunk. Ha valamire azt mondták házi azt hazavittük. Anyukám azt mondta csak, hogy pénteken vigyem haza a tornazsákot és ez az esetek 95%-ában így is volt, csak egyszer kétszer maradt ott. Nálunk szólás nélkül mentek ezek a dolgok, ha valami nem volt ott, akkor feketepont, akkor is, ha azért nem volt kész a házi, ha nem vitted haza a munkafüzetet. Hamar megtanulta mindenki, hogy ez a saját felelőssége.
2019. febr. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lányom anno mindent pontosan hozott-vitt, fiamék osztályában nem segített/figyelmeztetett a tanítónéni soha senkit - mai napig bent felejt néha ezt-azt, de én már átálltam vele arra h _mindent_ hozzon haza (és csak az aznapit viszi be). Ez bevált - mivel nincs kérdés, üresen kell otthagynia a padját.
2019. márc. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!