Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » 3. -os lànyom szövegértésből...

3. -os lànyom szövegértésből 2-est kapott! Eddig mindig 4-5 jegyei voltak. Kérdésem: 13 pontból 7-et kapott. Nem inkább a 3-as osztàlyzat lenne reàlis? Köszönöm.

Figyelt kérdés
2019. márc. 2. 11:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Tehát közlöd a gyerekkel, hogy leszarod az éneket. A legtöbb szülő így van ezzel-én is, de nem mondom a gyereknek, mert nem akarom, hogy pár év múlva az én vélt vagy valós támogatássommal dumáljon vissza az énektanárnak. A gyerek közölte, hogy unalmas a szöveg- te erre hogy reagáltál? Gondolom neki adtál igazat, mert feljogosítva érezte magát, hogy akkor ne is foglalkozzon vele normálisan. Persze lehet ezt csinálni, csak akkor ne verd magad az eredményen. A minap olvastam egy jó kis cikket a témában, ajánlom figyelmedbe: [link]
2019. márc. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
68%

50%-ig 1-es.


Na most nálunk matekból volt egy felmérő. 60 művelet 35 perc alatt. Kétjegyű a kétjegyűhöz. Kétjegyűből kétjegyű volt a téma. Fiam 41 műveletet tudott megcsinálni, azok hiba nélküliek. 2-es lett neki! Én meg leszartam, mert mind jó volt. :D :D Aki meg tudta mindet oldani, hibásak voltak.

2019. márc. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!